Quote (Skeletoff @ Fri, 6 Apr 2007, 22:27)
Nuz trva to uz vyse mesiaca. Raz som sa vratil z dvojdnovej dovolenky a uvitala ma hlaska "Diablo 2 was unable to bla bla...." znate.
A odvtedy mi to striedavo ide, striedavo nie. Stava sa ze vypnem vecer diablo, idem spat, rano normalka do skoly, etc, pridem zo skoly a nejde to, potom to zacne ist o piatej, potom zase nejde...
Stava sa ze to ide v poriadku, ja sa odpojim z battle.netu a uz sa nemozem napojit nazad. Stava sa ze sa napojim, spravim 1 hru, a ono ma to vyhodi a zase pise tu hlasku. Moj email blizzard ignorovali. Na tech support fore mi blizzard poster velkodusne dal link na info o temporary restrictions. Kiez ho Boh zehna za jeho pomoc. Mate nejake napady vy?
jaky mas connect? me se tohle casto stavalo kdyz jsem mel jeste stary net a stahoval jsem neco bokem tak to nestihalo a laagoval jsem a bnet me proste furt vyhazoval, dostaval jsem hodinovy bany a tak...