d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vyznate Sa? > problem s bn
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,536
Joined: Feb 17 2006
Gold: 950.76
Apr 6 2007 02:27pm
Nuz trva to uz vyse mesiaca. Raz som sa vratil z dvojdnovej dovolenky a uvitala ma hlaska "Diablo 2 was unable to bla bla...." znate.
A odvtedy mi to striedavo ide, striedavo nie. Stava sa ze vypnem vecer diablo, idem spat, rano normalka do skoly, etc, pridem zo skoly a nejde to, potom to zacne ist o piatej, potom zase nejde...
Stava sa ze to ide v poriadku, ja sa odpojim z battle.netu a uz sa nemozem napojit nazad. Stava sa ze sa napojim, spravim 1 hru, a ono ma to vyhodi a zase pise tu hlasku. Moj email blizzard ignorovali. Na tech support fore mi blizzard poster velkodusne dal link na info o temporary restrictions. Kiez ho Boh zehna za jeho pomoc. Mate nejake napady vy?
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 6 2007 02:51pm
mam øešení pøestan hrát xd
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Apr 7 2007 02:39am
Quote (Skeletoff @ Fri, 6 Apr 2007, 22:27)
Nuz trva to uz vyse mesiaca. Raz som sa vratil z dvojdnovej dovolenky a uvitala ma hlaska "Diablo 2 was unable to bla bla...." znate.
A odvtedy mi to striedavo ide, striedavo nie. Stava sa ze vypnem vecer diablo, idem spat, rano normalka do skoly, etc, pridem zo skoly a nejde to, potom to zacne ist o piatej, potom zase nejde...
Stava sa ze to ide v poriadku, ja sa odpojim z battle.netu a uz sa nemozem napojit nazad. Stava sa ze sa napojim, spravim 1 hru, a ono ma to vyhodi a zase pise tu hlasku. Moj email blizzard ignorovali. Na tech support fore mi blizzard poster velkodusne dal link na info o temporary restrictions. Kiez ho Boh zehna za jeho pomoc. Mate nejake napady vy?


jaky mas connect? me se tohle casto stavalo kdyz jsem mel jeste stary net a stahoval jsem neco bokem tak to nestihalo a laagoval jsem a bnet me proste furt vyhazoval, dostaval jsem hodinovy bany a tak...
Member
Posts: 1,536
Joined: Feb 17 2006
Gold: 950.76
Apr 7 2007 05:39am
ja mam ten isty net par rokov a nikdy mi to nerobilo, dokonca mam pocit ze pripojenie je cim dalej tym lepsie
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Apr 7 2007 08:19am
to se stává, já měl jednou temp ban skoro čtvrt roku smile.gif
Member
Posts: 1,536
Joined: Feb 17 2006
Gold: 950.76
Apr 7 2007 03:01pm
Quote (st3pix @ Sat, Apr 7 2007, 02:19pm)
to se stává, já mìl jednou temp ban skoro ètvrt roku smile.gif


to by som chapal, kebyze mam unable stale, bez prestania 24/7 tak dobre, lenze mne to ide zrejme podla toho jak sa to vyspi
Member
Posts: 604
Joined: Mar 13 2007
Gold: 0.00
Apr 7 2007 04:43pm
necornula ti nejaka socka cdkeye? huh.gif
Member
Posts: 1,536
Joined: Feb 17 2006
Gold: 950.76
Apr 7 2007 04:55pm
to by bolo your cd key is already being used by corka ne?

This post was edited by Skeletoff on Apr 7 2007 04:56pm
Member
Posts: 2,304
Joined: Jul 6 2006
Gold: 2,098.50
Apr 8 2007 10:35am
jj biggrin.gif
Member
Posts: 45,754
Joined: Apr 10 2006
Gold: 145,237.88
Apr 8 2007 11:20am
Quote (Skeletoff @ Sat, Apr 7 2007, 10:55pm)
to by bolo your cd key is already being used by corka ne?


mozna mas vadny cd keye, napis mi clasic + lod cd keye, ja to zkusim jestli fungujou i u me biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Add Reply New Topic New Poll