Quote (palec @ Wed, Apr 4 2007, 08:15pm)
Quote (Sobcz @ Wed, 4 Apr 2007, 21:11)
Quote (Stéža @ Wed, Apr 4 2007, 08:07pm)
už druhej den mi nejede diablo. píše mi to unable to connect to battle net...v pøipojení problém není, ve firewall problém není prostì nikde problém není, protože pøedtím sem hrál bez problémù a poslední dva dny to nejede...když dám tøeba us west tak mi to jede ale europe prostì ne...nevíte nìkdo co to kua je?
prej z bnetu chtìj dostat pryè moraváky ... tak to bude asi tim..

prej má sob pøijet do ostravy..

nn tam volili ÈSSD .. tam nechci

Quote (Stéža @ Wed, Apr 4 2007, 08:15pm)
Díky Sobe
pro ostatní: podobné rady si prosím nechte, nemusí to bejt samej spam jako všude jinde

chci se taky jednou zúèastnit spamu
This post was edited by Sobcz on Apr 4 2007 01:16pm