d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Kua Nejede Mi Dia > pomoc
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,232
Joined: Dec 22 2005
Gold: 2,700.00
Warn: 10%
Apr 4 2007 01:07pm
už druhej den mi nejede diablo. píše mi to unable to connect to battle net...v pøipojení problém není, ve firewall problém není prostì nikde problém není, protože pøedtím sem hrál bez problémù a poslední dva dny to nejede...když dám tøeba us west tak mi to jede ale europe prostì ne...nevíte nìkdo co to kua je?
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 4 2007 01:11pm
Quote (Stéža @ Wed, Apr 4 2007, 08:07pm)
už druhej den mi nejede diablo. píše mi to unable to connect to battle net...v pøipojení problém není, ve firewall problém není prostì nikde problém není, protože pøedtím sem hrál bez problémù a poslední dva dny to nejede...když dám tøeba us west tak mi to jede ale europe prostì ne...nevíte nìkdo co to kua je?


prej z bnetu chtìj dostat pryè moraváky ... tak to bude asi tim.. biggrin.gif
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 4 2007 01:15pm
Quote (Sobcz @ Wed, 4 Apr 2007, 21:11)
Quote (Stéža @ Wed, Apr 4 2007, 08:07pm)
už druhej den mi nejede diablo. píše mi to unable to connect to battle net...v pøipojení problém není, ve firewall problém není prostì nikde problém není, protože pøedtím sem hrál bez problémù a poslední dva dny to nejede...když dám tøeba us west tak mi to jede ale europe prostì ne...nevíte nìkdo co to kua je?


prej z bnetu chtìj dostat pryè moraváky ... tak to bude asi tim.. biggrin.gif


prej má sob pøijet do ostravy..smile.gif
Member
Posts: 4,232
Joined: Dec 22 2005
Gold: 2,700.00
Warn: 10%
Apr 4 2007 01:15pm
Díky Sobe thumbsup.gif

pro ostatní: podobné rady si prosím nechte, nemusí to bejt samej spam jako všude jinde uglystupid1.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 4 2007 01:15pm
Quote (palec @ Wed, Apr 4 2007, 08:15pm)
Quote (Sobcz @ Wed, 4 Apr 2007, 21:11)
Quote (Stéža @ Wed, Apr 4 2007, 08:07pm)
už druhej den mi nejede diablo. píše mi to unable to connect to battle net...v pøipojení problém není, ve firewall problém není prostì nikde problém není, protože pøedtím sem hrál bez problémù a poslední dva dny to nejede...když dám tøeba us west tak mi to jede ale europe prostì ne...nevíte nìkdo co to kua je?


prej z bnetu chtìj dostat pryè moraváky ... tak to bude asi tim.. biggrin.gif


prej má sob pøijet do ostravy..smile.gif


nn tam volili ÈSSD .. tam nechci biggrin.gif

Quote (Stéža @ Wed, Apr 4 2007, 08:15pm)
Díky Sobe  thumbsup.gif 

pro ostatní: podobné rady si prosím nechte, nemusí to bejt samej spam jako všude jinde  uglystupid1.gif


chci se taky jednou zúèastnit spamu wink.gif

This post was edited by Sobcz on Apr 4 2007 01:16pm
Member
Posts: 45,755
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Apr 4 2007 01:25pm
pockej ì tzdnz
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Apr 4 2007 01:29pm
sob co to mas za niggu v signe...to je daky novy reper? sopm nevedel ze si presel z metalu na rep lol
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 4 2007 01:31pm
Quote (otko @ Wed, Apr 4 2007, 08:29pm)
sob co to mas za niggu v signe...to je daky novy reper? sopm nevedel ze si presel z metalu na rep lol


j má svùj styl .. proto ho žeru wink.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Apr 4 2007 01:49pm
Quote (Sobcz @ Wed, 4 Apr 2007, 21:31)
Quote (otko @ Wed, Apr 4 2007, 08:29pm)
sob co to mas za niggu v signe...to je daky novy reper? sopm nevedel ze si presel z metalu na rep lol


j má svùj styl .. proto ho žeru wink.gif


ty zeres deti? ohmy.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Apr 4 2007 01:49pm
Quote (M0f0 @ Wed, 4 Apr 2007, 20:49)
Quote (Sobcz @ Wed, 4 Apr 2007, 21:31)
Quote (otko @ Wed, Apr 4 2007, 08:29pm)
sob co to mas za niggu v signe...to je daky novy reper? sopm nevedel ze si presel z metalu na rep lol


j má svùj styl .. proto ho žeru wink.gif


ty zeres deti? ohmy.gif


rofl.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll