d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Sazkova Kancelar > aneb rychle vydelany (prodelany) fgs :)
12314Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,695.88
Mar 28 2007 01:16pm
Vidim, ze mnozi zde jsou velci sazkari, tak jsem zalozil tenhle topic.


Ujasneme si pravidla:

1] Sazka bude platit pouze, kdyz se oznami minimalne 1 den pred zapasem nebo udalosti
2] Provozovatel navrhne skore/udalost a k tomu sazku v fgs pripadne kurs
3] Osoba, ktera sazku prijima musi zde srozumitelne napsat, ze ji prijima popr. na koho sazi, kolik sazi atd...


tak ja zacnu

Code

1.4.2007 Olomouc - Slavia Praha


Sazim 50 fg na Slavii ze vyhraje smile.gif
vsadi se nekdo?
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Mar 28 2007 01:25pm
Pìkný, ale možná by to chtìlo kurzy taky. smile.gif
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 28 2007 01:25pm
dam 50 fg na 10 tzn neprohra olomouce...beres?
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Mar 28 2007 01:26pm
keke to je moje

finale prvni zapas hokej pardupice-sparta na spartu 50 fg
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Mar 28 2007 01:30pm
A taky nechápu proè minimálnì 1 den pøedem? Než si na nìkoho vsadim tak musím mít maximální poèet dostupných informací ( sestavy, aktuality apod. ).
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,695.88
Mar 28 2007 01:33pm
Quote (sapier @ Wed, Mar 28 2007, 07:26pm)
keke to je moje

finale prvni zapas hokej pardupice-sparta na spartu 50 fg


tady je jasny ze vyhraje sparta, chtelo by to trosku lepsi kurs (kde je sance 50/50 tak to neni potreba ofc)
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Mar 28 2007 01:40pm
Quote (undead_lord @ Wed, 28 Mar 2007, 20:33)
tady je jasny ze vyhraje sparta, chtelo by to trosku lepsi kurs (kde je sance 50/50 tak to neni potreba ofc)


No jasný to teda podle mì není, kurzy sice ještì nejsou vypsaný, ale reálnì je to 50/50 a vypsaný kurzy budou témìø urèitì favorizovat Spartu a tady je právì value bet na Pardubice.

Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Mar 28 2007 01:45pm
Nostalgicky mi to pøipomnìlo moje sázkaøský dny, kdy jsem trávil hodiny a hodiny hledáním informací o sestavách, novinkách, zranìních apod. smile.gif

Dokonce jsem mìl i svùj web, kde jsem psal moje analýzy a tipy, tak jestli chcete mrknìte.

Analýzy » http://pro-betting.blog.cz/rubriky/analyzy
Statistiky » http://pro-betting.blog.cz/0606/cerven-2006

Btw ROI 85% je hodnì dobrý. wink.gif
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,695.88
Mar 28 2007 01:55pm
Quote (palec @ Wed, Mar 28 2007, 07:56pm)
Olomouc - slavia . 1.Èeská FL
Palec - Neprohra olomouce
Undead_lord - Výhra Slavie

sázka o 50 fg..prosím undeada o vouch qoutnutím tohohle postu




This post was edited by undead_lord on Mar 28 2007 01:57pm
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 28 2007 01:56pm
Olomouc - slavia . 1.Èeská FL
Palec - Neprohra olomouce
Undead_lord - Výhra Slavie

sázka o 50 fg..prosím undeada o vouch qoutnutím tohohle postu
Go Back To České a Slovenské Topic List
12314Next
Closed New Topic New Poll