Vidim, ze mnozi zde jsou velci sazkari, tak jsem zalozil tenhle topic.
Ujasneme si pravidla:
1] Sazka bude platit pouze, kdyz se oznami minimalne 1 den
pred zapasem nebo udalosti
2] Provozovatel navrhne skore/udalost a k tomu sazku v fgs pripadne kurs
3] Osoba, ktera sazku prijima musi zde srozumitelne napsat, ze ji prijima popr. na koho sazi, kolik sazi atd...
tak ja zacnu
Code
1.4.2007 Olomouc - Slavia Praha
Sazim 50 fg na Slavii ze vyhraje

vsadi se nekdo?