d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŚeskĂ© a SlovenskĂ© > Kypr Vs. Česká Republika > Fotbal - kvalifikační utkání o ME.
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Mar 28 2007 06:17am
Tak jak to vidíte?

Kluci pilně trénujou ... Polák, Rosický, Ujfaluši, M. Čech a Jiránek už dokonce po utkání s Německem trénovali průnik do Kyperský 16ky. biggrin.gif

Sestavy ještě nejsou oficiálně oznámeny, ale pravděpodobně nastoupíme v rozestavení 4 - 3 - 3 a díky bohu by neměli od začátku nastoupit kopyta Rozehnal a Galásek. Naopak Plašil v základu, což fakt nechápu, čím ten mohl proti Německu zaujmout.

Ale doufám, že to dneska vyjde, GL.

This post was edited by zerkii on Mar 28 2007 06:19am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 28 2007 06:34am
vsadi si nekdo proti me na Kypr ? ^^
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Mar 28 2007 06:35am
fandim kypru xd hráli píču, tak když už tak už
a chci aby odešel bruckner aby to položilo cz fotbal ^^
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Mar 28 2007 06:47am
kaslete na fotbal, koukejte radsi na playoff v hokeji tongue.gif
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Mar 28 2007 07:00am
Quote (Sobcz @ Wed, Mar 28 2007, 12:34pm)
vsadi si nekdo proti me na Kypr ? ^^


ja smile.gif

jaky kurz?
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Mar 28 2007 07:00am
Rozehnal je důvod, proč hrajou PSG ve francouzský lize o sestup...

Snad už konečně i starej pán prozřel,že je to lemra...

jinak dnesky bezbřehý optimismus, Kypr není Německo...

můj tip 4:1
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 28 2007 07:58am
Quote (undead_lord @ Wed, Mar 28 2007, 02:00pm)
Quote (Sobcz @ Wed, Mar 28 2007, 12:34pm)
vsadi si nekdo proti me na Kypr ? ^^


ja smile.gif

jaky kurz?


mno ja vsadim 50 a ty 25 .. vitez bere vse.. kdyz bude plichta berem vse zpet.. kknp ? wink.gif
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Mar 28 2007 08:21am
Nebylo by špatný kdyby na jsp udělali taky sázkovku a mohli jsem sázet za naše FG. smile.gif
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Mar 28 2007 08:24am
Kurzy na tenhle zápas jsou kolem 26 vs. 1.10 = typickej no bet zápas. smile.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Mar 28 2007 09:08am
Quote (zerkii @ Wed, 28 Mar 2007, 16:21)
Nebylo by špatný kdyby na jsp udělali taky sázkovku a mohli jsem sázet za naše FG. smile.gif


here http://forums.d2jsp.org/index.php?showforum=200

mozes postnut svoj tip, ale fgs nechajte obidvaja u mediatora, aby sa nestalo ze ten kto prehra potom "zabudne" poslat. lebo aj keby to potvrdil svojim slovom a potom neposlal, tak to neni scam wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll