Tak jak to vidíte?
Kluci pilně trénujou ... Polák, Rosický, Ujfaluši, M. Čech a Jiránek už dokonce po utkání s Německem trénovali průnik do Kyperský 16ky.

Sestavy ještě nejsou oficiálně oznámeny, ale pravděpodobně nastoupíme v rozestavení 4 - 3 - 3 a díky bohu by neměli od začátku nastoupit kopyta Rozehnal a Galásek. Naopak Plašil v základu, což fakt nechápu, čím ten mohl proti Německu zaujmout.
Ale doufám, že to dneska vyjde, GL.
This post was edited by zerkii on Mar 28 2007 06:19am