Sobe vis ze si ani nepamatuju jak

no tady je par rad:
1) v nastaveni firewall si povol diablo
2) stahni si 1.11 patch primo z www.battle.net a patchni si to primo, to pomohlo jednomu mymu kamosovi
3) mas instalovanou hru nebo kopirovanou? problem by mohl byt v registrech (muj casty problem

)
4) povypinej nepotrebne sitove procesy (nenavidim hlasky typu Connection Timed-out)
5) doufej ze tady nekdo postne neco jineho co by ti mohlo pripadne pomoct...
jo a za 6) reinstall

a kdyz nepujde tak reinstall

a kdyz nepujde tak reinstall

(kdybys nevedel proc tak je to proto aby ses bez diabla nenudil...)