Quote (maruska @ Sat, Mar 24 2007, 12:12pm)
Quote (maruska @ Sat, 24 Mar 2007, 12:01)
Quote (FF-speed @ Sat, 24 Mar 2007, 11:56)
máš otevøený port 6112 ? .....btw hi Maru dlouho sem tì nevidìl

zdarec

polopaticky pls sem kokot na tydle veci

dik za pm zakazal sem firewall a us to bezi

asi chteli nejak zabranit tomu tvemu lucku..