Iriver FTW, nejlepší mp3ky co se zvuku týèe
napø tenhle:
http://www.iriver.eu.com/harddisc_player.html?p_id=323já mám starej ifp190tc (od dubna 2005) a je poøád v poho, bez jediné krpy nebo tak

a to byl v písku, ve vlhkosti a nevim kde ještì
This post was edited by st3pix on Mar 24 2007 05:28am