d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŒeské a Slovenské > Citace / Quote > Pár návrhù pro zlepšení pøehlednosti.
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Mar 21 2007 03:06pm
Co byste øekli na pár pravidel ohlednì citací:
  • Citovat se smí pouze poslední pøíspìvek.
  • Zakázat jakoukoliv citaci obrázkù.
A dùvody? Jednoznaènì pøehlednost.
Chodím ještì na jedno phpBB fórum, kde jsou tyhle pravidla zavedený a i když se to ze zaèátku nìkomu nelíbilo, tak teï to funguje bezvadnì. Myslim, že vymazat pár øádek textu není nic namáhavýho a zvládne to každý.

Pár ukázek:
- http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=6394177&f=264&st=130
- http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=6277976&f=264&st=10
- http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=6365434&f=264&st=240
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Mar 21 2007 03:18pm
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Mar 21 2007 03:39pm
Quote (M0f0 @ Wed, Mar 21 2007, 09:18pm)


Hotovo, díky. wink.gif
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Mar 21 2007 04:01pm
Ještì update 1. pravidla, protože jsem ho formuloval špatnì:
  • Citovat se smí pouze "èistý" pøíspìvek, nikoliv citace.
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 144,922.88
Mar 21 2007 04:42pm
Quote (zerkii @ Wed, Mar 21 2007, 10:01pm)
Ještì update 1. pravidla, protože jsem ho formuloval špatnì:

  • Citovat se smí pouze "èistý" pøíspìvek, nikoliv citace.


ukazku prosim smile.gif

btw, double post se nesmi
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Mar 21 2007 05:45pm
spis quotnout jen to, na co kdo reaguje...
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Mar 21 2007 06:03pm
Quote (undead_lord @ Wed, Mar 21 2007, 10:42pm)
ukazku prosim smile.gif

btw, double post se nesmi


Odpovím ti takhle.

Quote (undead_lord @ Wed, Mar 21 2007, 10:42pm)
Quote (zerkii @ Wed, Mar 21 2007, 10:01pm)
Ještì update 1. pravidla, protože jsem ho formuloval špatnì:

  • Citovat se smí pouze "èistý" pøíspìvek, nikoliv citace.


ukazku prosim smile.gif

btw, double post se nesmi


Ale takhle ne, protože se jedná o vnoøenou citaci.
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 22 2007 03:44am
osobne jsem pro to aby se zustalo pri starem..
Member
Posts: 45,756
Joined: Apr 10 2006
Gold: 144,922.88
Mar 22 2007 03:51am
Quote (palec @ Thu, Mar 22 2007, 09:44am)
osobne jsem pro to aby se zustalo pri starem..


taky jsem pro, akorat quotnuti vekleho obrazku se nesmi
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Mar 22 2007 08:04am
tak tak wink.gif ..... jen ne obrázky
Go Back To České a Slovenské Topic List
Add Reply New Topic New Poll