Quote (zerkii @ Sun, Mar 18 2007, 01:45am)
Basketbalovejm botám sice moc nerozumím, ale co se týèe designu tak 100% ty druhý. Ty první jsou hrozný.

Kámoš co hraje basket, tak má asi ètvery AND1 a ty vypadaj taky hustì.

mno ty prvni se mi mozna libi trosku vic.. hlavne ty boty silene zpevnujou kotniky a taky dobre vypadaji..

o tech druhych zas tak moc nevim jake maji vyhody atd

Potrebuju vice rad hosi