d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Dilema > Pomoze mi se rozhodnout
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Mar 17 2007 05:27pm
ja bych zvolil 1)
zdaji se me rulezni tongue.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Mar 17 2007 07:09pm
2)
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Mar 17 2007 07:45pm
Basketbalovejm botám sice moc nerozumím, ale co se týèe designu tak 100% ty druhý. Ty první jsou hrozný. smile.gif

Kámoš co hraje basket, tak má asi ètvery AND1 a ty vypadaj taky hustì. wink.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 18 2007 03:18am
Quote (zerkii @ Sun, Mar 18 2007, 01:45am)
Basketbalovejm botám sice moc nerozumím, ale co se týèe designu tak 100% ty druhý. Ty první jsou hrozný. smile.gif

Kámoš co hraje basket, tak má asi ètvery AND1 a ty vypadaj taky hustì. wink.gif


mno ty prvni se mi mozna libi trosku vic.. hlavne ty boty silene zpevnujou kotniky a taky dobre vypadaji.. smile.gif o tech druhych zas tak moc nevim jake maji vyhody atd smile.gif

Potrebuju vice rad hosi wink.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Mar 18 2007 03:22am
taky bych šel do 1)
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 18 2007 03:24am
ani jedny se mi moc nelibi ale hlasoval bych pro 2)

jinak bych radsi sel do nike nebo and1
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 18 2007 03:26am
Quote (Killer111 @ Sun, Mar 18 2007, 09:24am)
ani jedny se mi moc nelibi ale hlasoval bych pro 2)

jinak bych radsi sel do nike nebo and1


ee nike me neberou a and1 taky ne.. posledni dvoje boty jsem mel T-Macy ( adidas ) tak nevim jestli si mam zase koupit adidasy nebo zkusit ty reeboky
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Mar 18 2007 03:28am
ale nechápu proè se na to ptáš, když si zvolíš stejnì podle svýho smile.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 18 2007 03:35am
Quote (FF-speed @ Sun, Mar 18 2007, 09:28am)
ale nechápu proè se na to ptáš, když si zvolíš stejnì podle svýho smile.gif


mno abych vedel co si o nich myslite vy smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll