Quote (sapier @ Sat, 17 Mar 2007, 14:04)
potrebuju si zridit ucet v bance dalo by se rict hlavne kvuli pokru a hraju uz dlouho ale necu to pres tatuv ucet furt a chtel bych mit svuj nejlepe zadarmo nebo proste at me to stoji co nejmin ofc neni mi 18 myslim si ze takova debata uz tu byla ale necu to hledat pls nepiste sem zadne sracky a spamy dik
<spam>
A co uz jsi neco vyhral v tom pokru?
</spam>