d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Poradte > gg
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Mar 17 2007 07:04am
potrebuju si zridit ucet v bance dalo by se rict hlavne kvuli pokru a hraju uz dlouho ale necu to pres tatuv ucet furt a chtel bych mit svuj nejlepe zadarmo nebo proste at me to stoji co nejmin ofc neni mi 18 myslim si ze takova debata uz tu byla ale necu to hledat pls nepiste sem zadne sracky a spamy dik
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Mar 17 2007 07:06am
Pro online betting a casino je nejlepší držet peníze pøes http://moneybookers.com
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Mar 17 2007 07:09am
Quote (zerkii @ Sat, Mar 17 2007, 01:06pm)
Pro online betting a casino je nejlepší držet peníze pøes http://moneybookers.com


dik ale ee cu normalni ucet
Member
Posts: 2,398
Joined: Aug 4 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Mar 17 2007 07:26am
Quote (sapier @ Sat, 17 Mar 2007, 14:04)
potrebuju si zridit ucet v bance dalo by se rict hlavne kvuli pokru a hraju uz dlouho ale necu to pres tatuv ucet furt a chtel bych mit svuj nejlepe zadarmo nebo proste at me to stoji co nejmin ofc neni mi 18 myslim si ze takova debata uz tu byla ale necu to hledat pls nepiste sem zadne sracky a spamy dik


<spam>
A co uz jsi neco vyhral v tom pokru?
</spam>
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 17 2007 07:29am
ja mam ucet pro studenty u csob..nemuzu si na nic stezovaat...zajdi si do jejich pobocky na lenince
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Mar 17 2007 07:44am
Quote (palec @ Sat, Mar 17 2007, 01:29pm)
ja mam ucet pro studenty u csob..nemuzu si na nic stezovaat...zajdi si do jejich pobocky na lenince


nice topic closed wink.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Mar 17 2007 08:25am
aj KB dìlá nìjaký takovýhle vìcy mam dojem
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Mar 17 2007 09:12am
volksbank shop v kauflandu. ucet zdarma, karta zdarma, internet banking zdarma. velice vyhodny ucet, jestli chces, sezenu ti kontakt
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Mar 17 2007 10:40am
gaudeamus2 u KB

meni good konto, spolu s èsob asi nejlepší pro studenty
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Mar 17 2007 05:34pm
Quote (palec @ Sat, 17 Mar 2007, 14:29)
ja mam ucet pro studenty u csob..nemuzu si na nic stezovaat...zajdi si do jejich pobocky na lenince

!
Go Back To České a Slovenské Topic List
Add Reply New Topic New Poll