d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Ma Niekto Paradise?? > adventura,ubisoft,2006
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Mar 15 2007 07:52am
xem sa spytat ci tu niekto ma tuto hru a mohol by ju uploadnut niekde aby som si ju stiahol dik smile.gif
Member
Posts: 4,232
Joined: Dec 22 2005
Gold: 2,700.00
Warn: 10%
Mar 22 2007 12:55am
asi nikdo nemá huh.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Mar 22 2007 01:03am
Quote (AcedraC @ Thu, 15 Mar 2007, 14:52)
xem sa spytat ci tu niekto ma tuto hru a mohol by ju uploadnut niekde aby som si ju stiahol dik smile.gif


ak by to malo mat 3 ceda tak som nasol dake linky rofl.gif
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Mar 22 2007 02:25am
Quote (otko @ Thu, 22 Mar 2007, 09:03)
Quote (AcedraC @ Thu, 15 Mar 2007, 14:52)
xem sa spytat ci tu niekto ma tuto hru a mohol by ju uploadnut niekde aby som si ju stiahol dik smile.gif


ak by to malo mat 3 ceda tak som nasol dake linky rofl.gif


no a mozes to tu postnut ? PLS lebo ja som tiez nasiel ale bud mi nestiahlo vsetky cds alebo to uz vobec nebolo uploadnute sad.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Mar 22 2007 05:34am
Quote (AcedraC @ Thu, 22 Mar 2007, 09:25)
Quote (otko @ Thu, 22 Mar 2007, 09:03)
Quote (AcedraC @ Thu, 15 Mar 2007, 14:52)
xem sa spytat ci tu niekto ma tuto hru a mohol by ju uploadnut niekde aby som si ju stiahol dik smile.gif


ak by to malo mat 3 ceda tak som nasol dake linky rofl.gif


no a mozes to tu postnut ? PLS lebo ja som tiez nasiel ale bud mi nestiahlo vsetky cds alebo to uz vobec nebolo uploadnute sad.gif


momentalne som v skole ked sa vratim to postem
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Mar 22 2007 12:22pm
no linky som nasol na rapidshare.com

tu su v tomto txt http://data2.edisk.cz/stahni/34841/paradise.txt_1.4kB.html

hadam to budes vedet stahnut

Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Mar 28 2007 02:53pm
Quote (otko @ Thu, 22 Mar 2007, 20:22)
no linky som nasol na rapidshare.com

tu su v tomto txt http://data2.edisk.cz/stahni/34841/paradise.txt_1.4kB.html

hadam to budes vedet stahnut


jj dik za hladanie
no ja som uz z tychto limkov stahoval a skusal som skoro vsetky na rapidshare a nijaky nesielo stiahmut kompletny alebo to otom neslo sad.gif
ja som myslel ci niekto nema overeny zdroj z ktoreho to on tahal alebo ze to ma a moze mi to na den uploadnut ale dik otko smile.gif

btw si ty si zo ziliny??
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Mar 29 2007 04:32am
Quote (AcedraC @ Wed, 28 Mar 2007, 21:53)
Quote (otko @ Thu, 22 Mar 2007, 20:22)
no linky som nasol na rapidshare.com

tu su v tomto txt http://data2.edisk.cz/stahni/34841/paradise.txt_1.4kB.html

hadam to budes vedet stahnut


jj dik za hladanie
no ja som uz z tychto limkov stahoval a skusal som skoro vsetky na rapidshare a nijaky nesielo stiahmut kompletny alebo to otom neslo sad.gif
ja som myslel ci niekto nema overeny zdroj z ktoreho to on tahal alebo ze to ma a moze mi to na den uploadnut ale dik otko smile.gif

btw si ty si zo ziliny??


nie z Nr
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Apr 1 2007 08:40am
nemam ale taky ji schanim biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Add Reply New Topic New Poll