Quote (Sobcz @ Thu, Mar 15 2007, 12:04pm)
Tři patra pod náma bydlí rodina romů, sou v pohodě. Všichni zdravej, makaj, děti dokonce uklízej a vytíraj barák.. nemam proti nim vůbec nic. A vůbec rozdělování lidí podle původu je sračka..
vouch ale nemusim je nejak ze by me zmlatily tak to se nikdy nestalo ale jednou byl konflikt a ani me nikdy neokradly bo co se tyce poruby asi 1/3 tak to znam tak nemam problem sem tam kupim od nich telefon a nejakou mp3 nejake hulo takze fklidu