d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŚeskĂ© a SlovenskĂ© > Občané Romské Národnosti > :P
12312Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Mar 15 2007 04:21am
pochlubte se jaké máte příjemné x nepříjemné zkušenosti s občany romské národnosti smile.gif


asi bych měl začít ......

zlomili mě ruku a žebro .... od tý doby je nemám rád smile.gif


takhle stručně to stačí biggrin.gif

This post was edited by FF-speed on Mar 15 2007 04:21am
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Mar 15 2007 04:29am
mě na silvestra polamali na trikrat nos. ale stejne je nehazu vsechny do jednoho pytle.
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Mar 15 2007 04:31am
100% pure street niggas ?
Member
Posts: 45,754
Joined: Apr 10 2006
Gold: 145,237.88
Mar 15 2007 04:44am
Quote (IqLimited @ Thu, Mar 15 2007, 10:29am)
mě na silvestra polamali na trikrat nos. ale stejne je nehazu vsechny do jednoho pytle.


Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 15 2007 06:04am
Tři patra pod náma bydlí rodina romů, sou v pohodě. Všichni zdravej, makaj, děti dokonce uklízej a vytíraj barák.. nemam proti nim vůbec nic. A vůbec rozdělování lidí podle původu je sračka..
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Mar 15 2007 06:40am
Quote (Sobcz @ Thu, Mar 15 2007, 12:04pm)
Tři patra pod náma bydlí rodina romů, sou v pohodě. Všichni zdravej, makaj, děti dokonce uklízej a vytíraj barák.. nemam proti nim vůbec nic. A vůbec rozdělování lidí podle původu je sračka..


vouch ale nemusim je nejak ze by me zmlatily tak to se nikdy nestalo ale jednou byl konflikt a ani me nikdy neokradly bo co se tyce poruby asi 1/3 tak to znam tak nemam problem sem tam kupim od nich telefon a nejakou mp3 nejake hulo takze fklidu
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 15 2007 07:28am
Quote (FF-speed @ Thu, Mar 15 2007, 11:21am)


nemám je  rád smile.gif


takhle stručně to stačí


Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Mar 15 2007 07:55am
-zbili mi sestru
-hadzali na mna blato a opluvali
-prepadli ma s nozom 2x
+a v bytovke pod nami byvala taka rodinka skoro taka ista jak ta sobova slusni cistotni
ale aj tak mi nackovia lezia viacej v zaludku smile.gif
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 15 2007 07:56am
Nácky mám teda rozhodně radši než cikány..i když můj bratr to má asi naopak wink.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 15 2007 08:33am
Snad jedine v tomhle bych toho debila hitlera podporoval aby vyhubil vsechny ty curaky.. ale pokud by sahl na opravdove cernochy tak bych si ho podal wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
12312Next
Add Reply New Topic New Poll