Quote (sapier @ Fri, Feb 16 2007, 09:40pm)
Quote (Dieoncommand @ Fri, Feb 16 2007, 09:10pm)
Ako priznam sa, ze Sapier nie je moc oblubenec, ale doprdele ludia, co sa to s vami deje ???
To sa ani nemoze spytat, ci tu cestinu nahodou dako nema ? Nikde nepovedal, ze to mate prenho najist.,
neberte to ako asslicking, len mi to prijde divne
vouch dekuju
>,< asi sem dojebaný j jsem ale když se na to podíváte poøád to tak je