Quote (thebiss @ Tue, Feb 6 2007, 02:14pm)
Quote (doobik @ Tue, Feb 6 2007, 06:41pm)
Lineage II,mas to to iste,len je to 4free...
Teda,ak si najdes daky dobry serverzor

...
Jo,a urcite nechod na ten,kde hra Tebi,ako sry,ale je hrozny

...Pada casto,lagy,secko :'( ...
Jedineho,
ktereho chapu je zero... v C4 dosahl uz vseho, tak ceka na nejaky C5
server, ktery je bezne k dostani na official webu jako test server a
modli se, aby ho admini co nejlepe osekali do nejake hratelne podoby.
Vsechny
ostatni nechapu a uz vubec nemate co mluvit o Gameparku, tak se
nenavazejte do serveru, kde jste nehrali dele jak den. Znam tu spoustu
lidi hodne dlouho a server by nemenili ani za zlate vejce.
J, a taky plno lidi kteri by se tam nikdy nevratili
nazor
si na to muze udelat jaky chce, to ze ty, neuznavas jinej server nez GP
neni vec druhych, to ze je to tvuj oblibeny server ti nikdo nebere, ale
jak je vidno asi tak dokonaly nebude, i kdyz ja tam nehral , takze
nemuzu posoudit.
Ale obcas me vety typu "pokud nejsi pvper tak mi na
dktech nelez", vzdyt nejsi admin, muze si tam prece chodit kdo chce a
muze na ten server nadavt jak chce, pokud mu to porad pada a jsou lagy
tak se mu ani nedivim.
Aneb, jak ti muze vadit kritika tveho
serveru, kdyz sam si spotreboval skoro stranku na to abys zkritizoval
supreme, ktery se jeste ani nerozjel hehe
This post was edited by Killer111 on Feb 6 2007 08:07am