d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Nechcete Nechat Vyvrhely Na Pokoji ? > aneb kurvadoprdele
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jan 30 2007 04:13pm
myslim ze Mike OV, banicek i Lua (pokud nezacne znovu otvirat stary tema a provokovat) si vyslechli uz dost.. bejt mod tak to tu uz fakt vsechno pozaviram uz to ani prdel cist... kknp ? stop posthing shits pls. endzor.
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jan 30 2007 04:15pm
Quote (Sobcz @ Tue, Jan 30 2007, 10:13pm)
myslim ze Mike OV, banicek i Lua (pokud nezacne znovu otvirat stary tema a provokovat) si vyslechli uz dost.. bejt mod tak to tu uz fakt vsechno pozaviram uz to ani prdel cist... kknp ? stop posthing shits pls. endzor.


OFFER?
no dobre respectu ju to

This post was edited by sapier on Jan 30 2007 04:15pm
Member
Posts: 2,602
Joined: Apr 26 2006
Gold: 0.00
Jan 30 2007 04:19pm
Quote (Sobcz @ Tue, Jan 30 2007, 10:13pm)
myslim ze Mike OV, banicek i Lua (pokud nezacne znovu otvirat stary tema a provokovat) si vyslechli uz dost.. bejt mod tak to tu uz fakt vsechno pozaviram uz to ani prdel cist... kknp ? stop posthing shits pls. endzor.


mnì to prostì láká sobe každy post gtfo sapier etc xD on je dìlaný na to aby mu všichni lidi nadávali biggrin.gif když mi tu zaènou nadávat lidi což asi zaènou tak tu pøestanu chodit biggrin.gif stejnì tu sem 1 za 2 týdny ale jsou tu lidi as sapier kteøí tu musí být 24/7 smile.gif tak ho fucknu a je mi lépe
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jan 30 2007 04:24pm
myslim ze sapier se uz lepsi, narozdil od nekterych jinych *cough* ze runnere?
Member
Posts: 2,602
Joined: Apr 26 2006
Gold: 0.00
Jan 30 2007 04:33pm
Quote (MrReaper @ Tue, Jan 30 2007, 10:24pm)
myslim ze sapier se uz lepsi, narozdil od nekterych jinych *cough* ze runnere?


co se mnou reape ? wink.gifa jestli se lepši tj tím že tu nechodím viš ?smile.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jan 30 2007 04:34pm
K, az su lua omluvi za to, co rekl
Member
Posts: 2,602
Joined: Apr 26 2006
Gold: 0.00
Jan 30 2007 04:35pm
Quote (Sentinel4 @ Tue, Jan 30 2007, 10:34pm)
K, az su lua omluvi za to, co rekl


stejnì je bob marley èernoch biggrin.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jan 30 2007 04:36pm
Quote (exe.NoMore @ Wed, 31 Jan 2007, 00:33)
Quote (MrReaper @ Tue, Jan 30 2007, 10:24pm)
myslim ze sapier se uz lepsi, narozdil od nekterych jinych *cough* ze runnere?


co se mnou reape ? wink.gifa jestli se lepši tj tím že tu nechodím viš ?smile.gif


tim to nebude...
btw zapomel jsem odpovedet sobovi:

CHCEME
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jan 30 2007 04:36pm
Quote (exe.NoMore @ Tue, Jan 30 2007, 10:35pm)
Quote (Sentinel4 @ Tue, Jan 30 2007, 10:34pm)
K, az su lua omluvi za to, co rekl


stejnì je bob marley èernoch biggrin.gif


to mi nevadi, ani kdyz reknes ze hulil, to je pravda...
Member
Posts: 2,602
Joined: Apr 26 2006
Gold: 0.00
Jan 30 2007 04:37pm
Quote (Sentinel4 @ Tue, Jan 30 2007, 10:36pm)
Quote (exe.NoMore @ Tue, Jan 30 2007, 10:35pm)
Quote (Sentinel4 @ Tue, Jan 30 2007, 10:34pm)
K, az su lua omluvi za to, co rekl


stejnì je bob marley èernoch biggrin.gif


to mi nevadi, ani kdyz reknes ze hulil, to je pravda...


hulil a je èernoch smile.gif nemužeš nìkomu nadávat na pravdu i když nìkdy pravda bolí wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll