Quote (Sobcz @ Tue, Jan 30 2007, 10:13pm)
myslim ze Mike OV, banicek i Lua (pokud nezacne znovu otvirat stary tema a provokovat) si vyslechli uz dost.. bejt mod tak to tu uz fakt vsechno pozaviram uz to ani prdel cist... kknp ? stop posthing shits pls. endzor.
mnì to prostì láká sobe každy post gtfo sapier etc xD on je dìlaný na to aby mu všichni lidi nadávali

když mi tu zaènou nadávat lidi což asi zaènou tak tu pøestanu chodit

stejnì tu sem 1 za 2 týdny ale jsou tu lidi as sapier kteøí tu musí být 24/7

tak ho fucknu a je mi lépe