Quote (sapier @ Thu, Jan 11 2007, 05:47pm)
Mno taky treba neco dam kdyz bude co... ale myslim si jedno kdyby mi hacknuly acc a ja nic nemel tezko pochybuju ze by mi nekdo neco dal se svk a cze

jelikoz se mi to uz stalo jednou me okradli btw. slovaci vzali mi vse a pak nakonec si mysleli vsichni ze nakonec sem je okradl ja... btw. hlavni strujce toho byl OND4TRA (liptovsky mikulas)
Musim rict, ze jsou i vyjimky.Ted sem se vratil po nejake dobe na D2 a diky par lidem muzu hrat vesele dal.