d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Otázka! > Prosím Poraďte
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,544
Joined: Apr 26 2007
Gold: 5.50
Jul 20 2008 05:02pm
AHoj , dneska jsem si čezl v "general help" icon_pointr.gif "časté dotazi" icon_pointr.gif a zajímalo by mě tento řádek " Soutěžením (zúčastňovat se různých kvízů atp.) "

Chtěl bychse tedy zeptat kde najdu takovehle kvízy teda jestly ještě existujou ^^

A jestly Vám vadí že jsem vám tu zaspomoval jednim blbým topicem tak to sorry ^^
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jul 21 2008 01:48am
Quote (morfeus11 @ Mon, 21 Jul 2008, 01:02)
AHoj , dneska jsem si čezl v "general help" icon_pointr.gif "časté dotazi" icon_pointr.gif a zajímalo by mě tento řádek " Soutěžením (zúčastňovat se různých kvízů atp.) "

Chtěl bychse tedy zeptat kde najdu takovehle kvízy teda jestly ještě existujou ^^

A jestly Vám vadí že jsem vám tu zaspomoval jednim blbým topicem tak to sorry ^^


ehh na tyto otazky je tu prave ten general help smile.gif
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jul 21 2008 01:51am
Quote (Nipik @ Mon, 21 Jul 2008, 09:48)
ehh na tyto otazky je tu prave ten general help smile.gif


a samozrejme mu to nekdo musel pripomenout biggrin.gif no nevadi ja si tu hrde kracim pro +1
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jul 21 2008 07:55am
Quote (Log_in @ Mon, 21 Jul 2008, 08:51)
a samozrejme mu to nekdo musel pripomenout biggrin.gif no nevadi ja si tu hrde kracim pro +1


me too TT_TT

+1
Go Back To České a Slovenské Topic List
Closed New Topic New Poll