taky vas sere, kdyz vam nekdo porad a porad spamuje bolded topicy? muzes to reportovat jak chces. stejne se nic nestane. nikoho to nezajima, nikdo je ani nevaruje ani nepostrasi. fakt nevim, trosku dojeb, zaplatis za topic a nekdo ti ho prospamuje. dpc

e: fox , ty jsi hlupák, promiň ...
This post was edited by IqLimited on Jul 19 2008 05:05am