d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hcl Hell Brs > Read Inside
1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Jul 18 2008 03:05am
Takze delam furt hell brs.
Je bo i tele

Zatim jedu Soso,baba,necro.

Pokud ma nekdo zajem se pridat tak mi piste bud sem PM a nebo na d2 na acc lewiathann.
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jul 18 2008 03:49am
na PK se rád přidám smile.gif
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jul 18 2008 03:51am
Quote (Wourly @ Fri, 18 Jul 2008, 11:49)
na PK se rád přidám smile.gif


to bys musel mit char na hc nejprve ale na to nemas.
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jul 18 2008 03:57am
Quote (EGY @ Fri, Jul 18 2008, 10:51am)
to bys musel mit char na hc nejprve ale na to nemas.


rofl.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 18 2008 05:37am
Quote (EGY @ Fri, 18 Jul 2008, 11:51)
to bys musel mit char na hc nejprve ale na to nemas.


i smell flame. ph34r.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jul 18 2008 05:53am
Quote (EGY @ Fri, Jul 18 2008, 09:51am)
to bys musel mit char na hc nejprve ale na to nemas.


ja mam na hc charu! ja tomu zasvetil cely svuj zivot
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jul 18 2008 05:56am
Quote (Runn3r @ Fri, Jul 18 2008, 09:57am)
rofl.gif


ty jsi hodně chytrý člověk že se směješ i nízkointeligentnímu projevu
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jul 18 2008 06:13am
Quote (Wourly @ Fri, 18 Jul 2008, 13:56)
ty jsi hodně chytrý člověk že se směješ i nízkointeligentnímu projevu


zatim co tys tu projevil svuj intelekt.
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 18 2008 06:45am
Quote (EGY @ Fri, 18 Jul 2008, 14:13)
zatim co tys tu projevil svuj intelekt.


INTELECT, INCREASES MANA.
laugh.gif rolleyes.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jul 18 2008 07:55am
všichni ste hrozní flammeři, spammeři, posthunteři...
v poslední době to tu rozjíždí wourly, log_in a egy

This post was edited by Lua on Jul 18 2008 08:00am
Go Back To České a Slovenské Topic List
1234Next
Closed New Topic New Poll