d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee > Proooooooc ? Co Jsem Sakra Udelal ?
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jul 15 2008 03:57pm
Babička mi osolila makarony wurf.gif wurf.gif wurf.gif wurf.gif wurf.gif wurf.gif flamethrower.gif flamethrower.gif flamethrower.gif headscratch.gif headscratch.gif


a to jsem ji to minule už řikal ať je nesolí :/
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jul 15 2008 04:12pm
prestan ttu spamovat ok? bangin.gif

This post was edited by hero_cz on Jul 15 2008 04:13pm
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 15 2008 04:18pm
Jsi fakt kreten už se prober tady nejsi spartou na lavečce aby si nam řikal všechny tvoje pocity a pochody...
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Jul 15 2008 05:42pm
pober sa tymi kecami na pokec kk? uglystupid1.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 15 2008 05:43pm
bboze proc radsi nejsi nekde venku, ocividne te to tu nebavi, ted jsem prijel z polska - parada
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Jul 15 2008 05:44pm
Quote (Karbec @ Wed, 16 Jul 2008, 01:43)
bboze proc radsi nejsi nekde venku, ocividne te to tu nebavi, ted jsem prijel z polska - parada


co krowky??? zalepili tu hubu ??? a povytahovali plomby??
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jul 15 2008 10:45pm
Quote (AcedraC @ Wed, 16 Jul 2008, 00:44)
co krowky??? zalepili tu hubu ??? a povytahovali plomby??


ee, byl se tam učit dupe od hoolze


btw Wourly divej, víš, že já jsem pro kvalitní spam a rád se zapojím, ale tapety a mass topic je proti všem pravidlům. Řekni karbecoj, dá ti moje ICQ a tam si můžeš spamovat kolik chceš.
Ale taj na foru na to ser keke?
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jul 16 2008 12:38am
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 16 2008 01:57am
Quote (st3pix @ Wed, 16 Jul 2008, 05:45)
ee, byl se tam učit dupe od hoolze


btw Wourly divej, víš, že já jsem pro kvalitní spam a rád se zapojím, ale tapety a mass topic je proti všem pravidlům. Řekni karbecoj, dá ti moje ICQ a tam si můžeš spamovat kolik chceš.
Ale taj na foru na to ser keke?


jj určitě ho to naučil za absinth
Go Back To České a Slovenské Topic List
Closed New Topic New Poll