Quote (AcedraC @ Wed, 16 Jul 2008, 00:44)
co krowky??? zalepili tu hubu ??? a povytahovali plomby??
ee, byl se tam učit dupe od hoolze
btw Wourly divej, víš, že já jsem pro kvalitní spam a rád se zapojím, ale tapety a mass topic je proti všem pravidlům. Řekni karbecoj, dá ti moje ICQ a tam si můžeš spamovat kolik chceš.
Ale taj na foru na to ser keke?