d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Potrebuji Pomoct Vysmrkat > Ano Opravdu Si Nedelam Legraci
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jul 7 2008 11:12am
decka pomoc
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=19991134&f=264 videl sem ze s tim mate problemy
proc se o tom stydite mluvit dyt jde jen o hleny
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jul 7 2008 11:13am
bump
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jul 7 2008 11:13am
Každé správné dítě má mít svůj hlen!
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jul 7 2008 11:15am
Quote (Wourly @ Mon, 7 Jul 2008, 19:13)
Každé správné dítě má mít svůj hlen!


preferuji zelene hlenstvo
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jul 7 2008 11:19am
Quote (Log_in @ Mon, Jul 7 2008, 05:15pm)
preferuji zelene hlenstvo


ano, co se týče jeho nutričních hodnot a mátové chuti je velice nadprůměrné
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 7 2008 11:26am
Quote (Wourly @ Mon, 7 Jul 2008, 19:19)
ano, co se týče jeho nutričních hodnot a mátové chuti je velice nadprůměrné


^^
Go Back To České a Slovenské Topic List
Closed New Topic New Poll