d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > A Co > ...
12Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jun 27 2008 06:00pm
Stejně je všechno na hovno..uplně na hovno...
všechno tak posrany, že by se i ten největší smolař mohl stydět.

This post was edited by ghetofu on Jun 27 2008 06:11pm
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 27 2008 11:34pm
Quote (ghetofu @ Sat, 28 Jun 2008, 01:00)
Stejně je všechno na hovno..uplně na hovno...
všechno tak posrany, že by se i ten největší smolař mohl stydět.


jj mas pravdu sad.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 29 2008 06:20am
pak rikej neco o tom ze ja tady SPAMUJU..
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 29 2008 09:07am
Quote (Karbec @ Sun, Jun 29 2008, 01:20pm)
pak rikej neco o tom ze ja tady SPAMUJU..


hehe tongue.gif a kdo tady nespamuje ?biggrin.gif
Member
Posts: 45,747
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,085.88
Jun 29 2008 09:16am
Quote (ghetofu @ Sat, 28 Jun 2008, 01:00)
Stejně je všechno na hovno..uplně na hovno...
všechno tak posrany, že by se i ten největší smolař mohl stydět.


o cem mluvis ty varle
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 29 2008 09:46am
Quote (undead_lord @ Sun, Jun 29 2008, 04:16pm)
o cem mluvis ty Karle


d2jsp Forums -> Other Languages -> České a Slovenské -> A Co -> ...

This post was edited by Runn3r on Jun 29 2008 09:47am
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 29 2008 10:37am
Quote (Runn3r @ Sun, Jun 29 2008, 03:07pm)
hehe tongue.gif a kdo tady nespamuje ?biggrin.gif


ja jsem snad jediny kukej na muj ubohy pocet postu smile.gif
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jun 29 2008 11:19am
Quote (fifky-OVA @ Sun, Jun 29 2008, 04:37pm)
ja jsem snad jediny kukej na muj ubohy pocet postu smile.gif


ale prd, jen spamujes malo
Member
Posts: 45,747
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,085.88
Jun 29 2008 11:29am
Quote (fifky-OVA @ Sun, 29 Jun 2008, 17:37)
ja jsem snad jediny kukej na muj ubohy pocet postu smile.gif


vzhledem k tomu ze nehrajes dia/ nejsi/nebyl jsi vubec aktivni tak mas hodne postu smile.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jun 29 2008 11:30am
Hele tohle je topic o mém utrpení...né o hovně...
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Closed New Topic New Poll