neni nahodou obchodovani s cd klici na jsp zakazano?
teda ne ze by mi do toho neco bylo, me je to u prdele, jenom abys za to nedostal zbytecne naky varovani nebo tak ....

Navic, prodej steam acc je imho docela problematickej, jelikoz je to registrovany na tvuj mail a nikdo mi nezaruci, ze kdyz to od tebe koupim, ze za 2 dny nenapises na podporu ze ti nekdo ukradl ucet at ti ho vrati - a tomu komu ho takhle prodas bude v prdeli a nic s tim neudela ... ten registracni mail tam totiz zmenit nemuze .... takze i kdyz zmeni heslo, majitelem ses de fakto porad ty ...
This post was edited by Enormous on Jun 23 2008 06:21pm