d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Zajebanej Scammer > Co Mam Te´d Udělat
123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jun 22 2008 05:17am
Koukám že mi někdo poslal 2.10 fg
kouknu na svoje fg a vidim jen 2.10 a to jsem měl 772 fg

22. červen 2008 11:08:52 Přijato 2.00 (0.10 -> 2.10) from ZakkWylde (1,667.00 -> 1,665.00)
22. červen 2008 11:03:29 Posláno 772.00 (772.10 -> 0.10) to ZakkWylde (895.00 -> 1,667.00)

co mam udělat ? :/
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 22 2008 05:23am
Quote (Wourly @ Sun, Jun 22 2008, 12:17pm)
Koukám že mi někdo poslal 2.10 fg
kouknu na svoje fg a vidim jen 2.10 a to jsem měl 772 fg

22. červen 2008 11:08:52 Přijato 2.00 (0.10 -> 2.10) from ZakkWylde (1,667.00 -> 1,665.00)
22. červen 2008 11:03:29 Posláno 772.00 (772.10 -> 0.10) to ZakkWylde (895.00 -> 1,667.00)

co mam udělat ? :/


To maš za to jaky jsi tongue.gif
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jun 22 2008 05:29am
Quote (Runn3r @ Sun, Jun 22 2008, 11:23am)
To maš za to jaky jsi tongue.gif


reported zmrde
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 22 2008 05:35am
Quote (Wourly @ Sun, Jun 22 2008, 12:29pm)
reported zmrde


zmrda maš v pantech.
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 22 2008 05:37am
Quote (Runn3r @ Sun, 22 Jun 2008, 12:35)
zmrda maš v pantech.


rofl.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 22 2008 05:37am
Quote (hero_cz @ Sun, Jun 22 2008, 12:37pm)
rofl.gif


lol zase se směješ moji hlašce ?biggrin.gif nejvic sem se smal .Kdo mi uděla ance ? ;D nebo tak nějak biggrin.gif a tys pak něco napsal a to mě poslalo do kolen ;D
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 22 2008 05:41am
Quote (Runn3r @ Sun, 22 Jun 2008, 12:37)
lol zase se směješ moji hlašce ?biggrin.gif nejvic sem se smal .Kdo mi uděla ance ? ;D nebo tak nějak biggrin.gif a tys pak něco napsal a to mě poslalo do kolen ;D


si nepamatuji uz promin sad.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 22 2008 05:42am
Quote (hero_cz @ Sun, Jun 22 2008, 12:41pm)
si nepamatuji uz promin sad.gif


v pohodě tongue.gif
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jun 22 2008 05:44am
Quote (Runn3r @ Sun, Jun 22 2008, 11:42am)
v pohodě tongue.gif


na svoje trapný hlášky si prosím založ nový topic
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Jun 22 2008 05:44am
Quote (Wourly @ Sun, 22 Jun 2008, 12:17)
Koukám že mi někdo poslal 2.10 fg
kouknu na svoje fg a vidim jen 2.10 a to jsem měl 772 fg

22. červen 2008 11:08:52 Přijato 2.00 (0.10 -> 2.10) from ZakkWylde (1,667.00 -> 1,665.00)
22. červen 2008 11:03:29 Posláno 772.00 (772.10 -> 0.10) to ZakkWylde (895.00 -> 1,667.00)

co mam udělat ? :/



wole, vzdyt jsi mu poslal 772 fg ...
potom jsi mel 0.1 on ti dal donate 2 fg a mas 2.1 ...
co je na tom?
Go Back To České a Slovenské Topic List
123Next
Closed New Topic New Poll