d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Mf Blizz Soc Build > Potrebujem Rady
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 726
Joined: Aug 31 2006
Gold: 513.55
Jun 19 2008 02:44am
cawte , rozohral som si blizz socku momentalne lvl 35 , chcem ju urobit kvalitnu tak potrebujem nejake rady kde davat skilly staty atd... kolko str,dex,vit....
takze nejaki profici poradte pls smile.gif dik moc
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Jun 19 2008 03:04am
zalezi ci chces es alebo vita, aky mas equip, ci chces pouzivat spirit monarch atd..
aku mas predstavu?
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 19 2008 03:05am
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=3095113&f=87

Tady maš buildy na všechny sorcky si vyber tongue.gif a nespamuj hehe tongue.gif

This post was edited by Runn3r on Jun 19 2008 03:06am
Member
Posts: 726
Joined: Aug 31 2006
Gold: 513.55
Jun 19 2008 03:06am
no ES asi nie ja neviem blizz socku som nehral ja som vzdy robil hammerinov doteraz smile.gif

chcem chodit hlavne mefista s co najvacsim mf ...

no a vybava to neviem praveze ale samozrejme shako , hoto , cta , spirit a tak ... ja neviem co sa najviac hodi pre mf sorcku smile.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 19 2008 03:07am
Quote (k3ep3r @ Thu, Jun 19 2008, 10:06am)
no ES asi nie ja neviem blizz socku som nehral ja som vzdy robil hammerinov doteraz smile.gif

chcem chodit hlavne mefista s co najvacsim mf ...

no a vybava to neviem praveze ale samozrejme shako , hoto , cta , spirit a tak ... ja neviem co sa najviac hodi pre mf sorcku smile.gif


udělej orb sorc wink.gif ta je maximalně psychopatická ;D
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Jun 19 2008 03:10am
Quote (k3ep3r @ Thu, Jun 19 2008, 09:06am)
no ES asi nie ja neviem blizz socku som nehral ja som vzdy robil hammerinov doteraz smile.gif

chcem chodit hlavne mefista s co najvacsim mf ...

no a vybava to neviem praveze ale samozrejme shako , hoto , cta , spirit a tak ... ja neviem co sa najviac hodi pre mf sorcku smile.gif


equip najlepsie asi shako/tal amu/tal armor/tal belt/occulus/magefists/wartraveler+ringy aby si mal 105 fcr breakpoint....


to je asi najlacnejsie a celkom ucinne pre blizznu... + torch/cta/anni

budes mat asi ~4-5k blizz dmg, zabijes v pohode secko co neni cold immune, zozen si insight pre merca+forti+andy's helm a davas.

biggrin.gif
Member
Posts: 726
Joined: Aug 31 2006
Gold: 513.55
Jun 19 2008 03:11am
runn3r presne take nieco som hladal dik moc uz som tam aj nasiel build co chcem smile.gif sry za spam smile.gif
Member
Posts: 45,748
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Jun 19 2008 03:16am
pokud chces mit kvalitni build, tak si pockej jeste par mesicu

nebot kvalitni build nejde bez kvalitnich itemu a na to ty tedka nemas ~~
Member
Posts: 726
Joined: Aug 31 2006
Gold: 513.55
Jun 19 2008 03:27am
ved to je mi jasne smile.gif to asi teraz nema nikto ..... ale ved budem robit mf runy tradovat a casom sa itemy zozenu smile.gif no par mesiacov tomu davam biggrin.gif
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Jun 20 2008 01:37am
my hrajeme vita blizz, max dr, max block(ss nebo muzu vzit spirit), max res, mass Damage ! a prayer+insight silnej merc a np ...

pokud chces jeste odolnejsi sorc (treba na hc) pridej Es a tk 15+ pak budes jeste lepsi tank :-) ale chce to davat do many !

a veci nepotrebujes nijak extra ...

dost jich koupis u obchodniku ve meste , najdes nakej whist, spirit,4pt bnko a hura na runy (na nm to pada jak nic (mef,baal ap...)

nez budes mit svoji vysnenou vybavicku...

This post was edited by Rakiii on Jun 20 2008 01:39am
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll