d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Nefaka Me Europe Server > Poradte Nekdo Pls
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,114
Joined: Feb 5 2008
Gold: 0.50
Jun 17 2008 12:44pm
ja mam jeden problem ....nejde vubec evropskej server a to mam original cedecko a i warcraft 3 frozen throne taky evropskej server nejde...
poradte nekdo pls mam to uz asi 2-3 dny.... pise me to unable to connect a tim ze je restart to asi nebude kdyz to mam uz skoro asi 3 dny ne? treba me nekdo dal nejakej ban??? poradte pls nekdo co mam delat.....
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 17 2008 01:17pm
ja to mel asi 14 dní todle.. prostě sem čekal.
Member
Posts: 1,536
Joined: Feb 17 2006
Gold: 950.76
Jun 17 2008 01:59pm
mne to delalo pol roka
potom som prestal hrat
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jun 17 2008 02:00pm
di na general help
Member
Posts: 3,114
Joined: Feb 5 2008
Gold: 0.50
Jun 17 2008 02:38pm
coze jakto ze si to mel pul roku? ty voe co to je za hovadinu.. ja chci hrat zrovna je new leader vsichni expi a ja mam tuhle kravinu
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 17 2008 03:26pm
čekej dlouho.
Member
Posts: 3,114
Joined: Feb 5 2008
Gold: 0.50
Jun 18 2008 12:27pm
a to fakt nejde nejak opravit? treba kdybych napsal blizzardum?dyd je to vazny omezeni ve hre to prece nejak musi jit ne?prece existuje nejaka jina moznost nez zoufale cekat pul roku.. rofl
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jun 18 2008 12:35pm
Quote (EnerGyVialD2jsp @ Wed, 18 Jun 2008, 20:27)
a to fakt nejde nejak opravit? treba kdybych napsal blizzardum?dyd je to vazny omezeni ve hre to prece nejak musi jit ne?prece existuje nejaka jina moznost nez zoufale cekat pul roku.. rofl


to byl jen vymecnej pripad koukej na soba ten to mel ,,jen" 14 dni
proste cekej

This post was edited by Nipik on Jun 18 2008 12:36pm
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Jun 18 2008 12:39pm
less using hacks
less crying
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Jun 18 2008 12:40pm
ja to mel kdysi, asi tak na mesic
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll