d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hmmm Tak Reset Bude Az V 18:00 > +/- Par Hod
1237Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,747
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,085.88
Jun 17 2008 02:22am
to budu muset hrat pred veceri? oO
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 17 2008 02:33am
Quote (undead_lord @ Tue, 17 Jun 2008, 09:22)
to budu muset hrat pred veceri? oO


já přes snídaní

A LOL NA všecky co čekali od půlnoci do rána xDxD
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Jun 17 2008 02:36am
18:00 je IMHO sci-fi tongue.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 17 2008 02:41am
ja v 18:00 pracuju sad.gif to je na píču sad.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Jun 17 2008 02:44am
podle me to bude kolem 10 dnes vecer biggrin.gif to aspon budu uz konecne doma vklidu sam biggrin.gif tak zacne 48 hrani v kuse biggrin.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 17 2008 02:50am
Quote (Jameess @ Tue, Jun 17 2008, 09:44am)
podle me to bude kolem 10 dnes vecer biggrin.gif to aspon budu uz konecne doma vklidu sam biggrin.gif tak zacne 48 hrani v kuse biggrin.gif


To se dá biggrin.gif
Member
Posts: 45,747
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,085.88
Jun 17 2008 02:52am
to je na hovno, jsem cekal ze bude tak nekdy rano, kdy se probudim a dosyta najim sad.gif

takhle si zahraju 1 hod a mam veceri biggrin.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 17 2008 02:55am
picu picu picu, vite o tom picu, picu, uplnou picu

bude to v 00:00, vsadi si nekdo jiny cas, kdo to uhodne, bere vyhru?
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 17 2008 03:00am
Quote (Leri @ Tue, Jun 17 2008, 09:55am)
picu picu picu, vite o tom picu, picu, uplnou picu

bude to v 00:00, vsadi si nekdo jiny cas, kdo to uhodne, bere vyhru?


Tak to zase o moc nepřijdu tongue.gif
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Jun 17 2008 03:00am
no v 18.00 to vypnou. zalezi na tom jak dlouho jim to bude trvat, psali 6 hod, takze to vychazi asi na 00.00
Go Back To České a Slovenské Topic List
1237Next
Add Reply New Topic New Poll