d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > 2 VŠ Naraz > N Help
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,536
Joined: Feb 17 2006
Gold: 950.76
Jun 16 2008 12:29pm
Ak chcem v ČR studovat na 2 vysokych skolach naraz, ake neprijemne dosledky mozem ocakavat? Musim si jednu skolu platit? Moze ludi na podnikovohospodarskej fakulte VSE srat ze im nechodim na prednasky? Idealne by boli skusenosti nejakeho slovaka co cinil podobne.
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 16 2008 12:46pm
Quote (Skeletoff @ Mon, 16 Jun 2008, 20:29)
Ak chcem v ČR studovat na 2 vysokych skolach naraz, ake neprijemne dosledky mozem ocakavat? Musim si jednu skolu platit? Moze ludi na podnikovohospodarskej fakulte VSE srat ze im nechodim na prednasky? Idealne by boli skusenosti nejakeho slovaka co cinil podobne.


imho srat je to může, ale pokud nedostaneš svini profesora tak je vše jen o domluvě, platit si tu druhou imho nemusis.
Nejsem sice slovak a ani nechodim na vysku...ale tak nejak to funguje
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 16 2008 12:49pm
nevim teda esli je ňáká smlouva mezi Českem a Slovenskem ale právo na bezplatné vzdělání maj podle mě jen občané ČR ..
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 16 2008 12:53pm
hihi podniko na vše.... tam jsem dobrovolně šel a po prvním semestru dobrovolně odešel, ale nebudu tě nějak navádět.


Na přednášky nemusíš chodit vůbec (něktěří profesoři si sice dělaj jednou dvakrát za semestr kontrolu docházky, ale postihy jsou minimální). Na co bys ale chodit měl, jsou cvičení (těch tam bude většina)...

Jinak stát ti platí 6 let studia, pokud studuješ dvě školy naráz, tak se ti počítá rok pro každou školu (čili dva roky za cenu jednoho) smile.gif Zkrátka a jasně, po třech letech studia dvou škol si budeš ty další dva roky muset platit sám .)
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Jun 16 2008 12:54pm
na slovensku 2 vysky bezplatne studovat nejde, mas narok iba na jednu. A aj to je casovo obmedzene. Afair 6 rokov na vysku a ak sa ti to predlzi tak platis (tymi 6 rokmi si nie som isty). A takysto ak mas 26+ tak zasa platis biggrin.gif

proste mrte dobre skolstvo
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 16 2008 12:55pm
2 naraz?!
imho silenec
Member
Posts: 428
Joined: Jun 11 2006
Gold: 2.00
Jun 16 2008 01:13pm
Druhou skolu si musis platit...
(Holt kdyz je nuda sleduju ct24:-D)
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 16 2008 01:14pm
dve skoly naraz? och mne je vela aj ta jedna biggrin.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 16 2008 01:23pm
Quote (otko @ Mon, 16 Jun 2008, 21:14)
dve skoly naraz? och mne je vela aj ta jedna biggrin.gif


me staci ZŠ xddxd
Member
Posts: 1,536
Joined: Feb 17 2006
Gold: 950.76
Jun 16 2008 01:30pm
Quote (st3pix @ Mon, Jun 16 2008, 06:53pm)
hihi podniko na vše.... tam jsem dobrovolně šel a po prvním semestru dobrovolně odešel, ale nebudu tě nějak navádět.


Na přednášky nemusíš chodit vůbec (něktěří profesoři si sice dělaj jednou dvakrát za semestr kontrolu docházky, ale postihy jsou minimální). Na co bys ale chodit měl, jsou cvičení (těch tam bude většina)...

Jinak stát ti platí 6 let studia, pokud studuješ dvě školy naráz, tak se ti počítá rok pro každou školu (čili dva roky za cenu jednoho) smile.gif  Zkrátka a jasně, po třech letech studia dvou škol si budeš ty další dva roky muset platit sám .)


nj platit, ale kolko...?
a co sa ti nezda na hore spominanej skole?smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll