Quote (MrReaper @ Mon, Jun 16 2008, 01:49pm)
pokud někdo ví kde je Zadní Třebáň (nebo aspoň Řevnice), tak ta se stane na příštích pár let mým domovem, takže budu do práglu (asi 28 km, vlaky co půl hodinky) moct jezdit kdykoliv...
pokud jde o tenhle sraz tak nevím, ale možná bych i mohl
jo vim kde to je ... ale uz bych tam nikde nejel

taky sem tam bydle nejakou dobu dalo by se rict

Jinak prijdu na jaky koliv sraz