d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > červenec - Srpen Sraz? > I V Praze ?:o
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 16 2008 07:00am
Tak sem nad tím uvažoval , že na červenec mam brigadu poměrně slušně zaplacenou wink.gif Mohl bych přijet do prahy a později bych napsal i přesnější datum tongue.gif mohlo by to být kolem 24-28.7 . Teď už pražáci musejí vymýšlet místa kde sedneme a zachlastame tongue.gif

Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 16 2008 07:49am
pokud někdo ví kde je Zadní Třebáň (nebo aspoň Řevnice), tak ta se stane na příštích pár let mým domovem, takže budu do práglu (asi 28 km, vlaky co půl hodinky) moct jezdit kdykoliv...

pokud jde o tenhle sraz tak nevím, ale možná bych i mohl
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 16 2008 07:55am
Quote (MrReaper @ Mon, Jun 16 2008, 01:49pm)
pokud někdo ví kde je Zadní Třebáň (nebo aspoň Řevnice), tak ta se stane na příštích pár let mým domovem, takže budu do práglu (asi 28 km, vlaky co půl hodinky) moct jezdit kdykoliv...

pokud jde o tenhle sraz tak nevím, ale možná bych i mohl


jedes na MoR ?
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Jun 16 2008 08:07am
Quote (MrReaper @ Mon, Jun 16 2008, 01:49pm)
pokud někdo ví kde je Zadní Třebáň (nebo aspoň Řevnice), tak ta se stane na příštích pár let mým domovem, takže budu do práglu (asi 28 km, vlaky co půl hodinky) moct jezdit kdykoliv...

pokud jde o tenhle sraz tak nevím, ale možná bych i mohl


jo vim kde to je ... ale uz bych tam nikde nejel biggrin.gif taky sem tam bydle nejakou dobu dalo by se rict biggrin.gif

Jinak prijdu na jaky koliv sraz biggrin.gif
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
Jun 16 2008 08:17am
Quote (Runn3r @ Mon, 16 Jun 2008, 14:00)
Tak sem nad tím uvažoval , že na červenec mam brigadu poměrně slušně zaplacenou wink.gif Mohl bych přijet do prahy a později bych napsal i přesnější datum tongue.gif mohlo by to být kolem 24-28.7 . Teď už pražáci musejí vymýšlet místa kde sedneme a zachlastame tongue.gif


tusim, ze snad 26.7. odjizdim, do ty doby mam volno, takze ja bych moh tongue.gif wink.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 16 2008 08:17am
V první polovině prvního měsíce prázdnin vám napíšu co a jak :PKaždopadně bych byl rád kdyby se na sraz dostavil Sob pač mu ještě vysím 2 zelené nebo 1 už nepamatuju tongue.gif Luak wink.gif a Hero tongue.gif Ostatni taky ofc tongue.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 16 2008 08:29am
Až mi skončí panika okolo přijímaček tak dám vědět kdy mam volno... biggrin.gif ..
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Jun 16 2008 10:00am
Quote (Runn3r @ Mon, Jun 16 2008, 01:00pm)
Tak sem nad tím uvažoval , že na červenec mam brigadu poměrně slušně zaplacenou wink.gif Mohl bych přijet do prahy a později bych napsal i přesnější datum tongue.gif mohlo by to být kolem 24-28.7 . Teď už pražáci musejí vymýšlet místa kde sedneme a zachlastame tongue.gif


HEJ KLUCI !! 24-28.7 priletim do prahy z dovoleny v africe smile.gif tak muzu hned tam zustat a pak jet busem .. smile.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Jun 16 2008 10:23am
Quote (Black_WoH @ Mon, Jun 16 2008, 04:00pm)
HEJ KLUCI !! 24-28.7 priletim do prahy z dovoleny v africe smile.gif tak muzu hned tam zustat a pak jet busem .. smile.gif


oni si te tam nenechaj ? jako atrakci ?
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 16 2008 10:42am
mozna s vendou privalime
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll