d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Nekdo Hcl ? > Parta "varlata Na Bidle"
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 16 2008 02:30am
v úterý mam poslední přijímačky a jak to bude dál s časem to netušim .. nicméňe pokud by byl tak na to hopsnu se svojí blizzničkou wink.gif
e: jo a nejsem žádnej nolifer takže nepočítejte že budu dávat ňáký šestatřicetihodinovky v kuse .. nebo si brát volno rofl.gif

This post was edited by Sobcz on Jun 16 2008 02:36am
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Jun 16 2008 02:45am
Tohle se mi líbí, kolorit každého ladderu. Vždy se to domluví ale pak stejně člověk hraje v tu dobu kdy přijde a s tim kdo tam je, protože se ty lidi stejně nikdy nesejdou... biggrin.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 16 2008 03:02am
Quote (UBU @ Mon, Jun 16 2008, 09:45am)
Tohle se mi líbí, kolorit každého ladderu. Vždy se to domluví ale pak stejně člověk hraje v tu dobu kdy přijde a s tim kdo tam je, protože se ty lidi stejně nikdy nesejdou... biggrin.gif


Už se těším na ty topicy jaký jste lvl a co vam droplo biggrin.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 16 2008 03:05am
Quote (UBU @ Mon, Jun 16 2008, 08:45am)
Tohle se mi líbí, kolorit každého ladderu. Vždy se to domluví ale pak stejně člověk hraje v tu dobu kdy přijde a s tim kdo tam je, protože se ty lidi stejně nikdy nesejdou... biggrin.gif


presne tak, one man army for the win
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Jun 16 2008 03:06am
Quote (Runn3r @ Mon, Jun 16 2008, 10:02am)
Už se těším na ty topicy jaký jste lvl a co vam droplo biggrin.gif


jj, číst si to v práci je vážně "zábava" smile.gif
Member
Posts: 9,181
Joined: Apr 9 2007
Gold: 30,797.00
Jun 16 2008 03:11am
Quote (UBU @ Mon, 16 Jun 2008, 09:45)
Tohle se mi líbí, kolorit každého ladderu. Vždy se to domluví ale pak stejně člověk hraje v tu dobu kdy přijde a s tim kdo tam je, protože se ty lidi stejně nikdy nesejdou... biggrin.gif


asi tak :biggrin.gif
Member
Posts: 2,378
Joined: Apr 4 2007
Gold: 1.75
Jun 16 2008 07:20am
ja idem zase HCL ako po kazdom ldr resete biggrin.gif mohlo by ist aj viac cze/svk ludi mame kolaciky kto sa prida ?

This post was edited by Specter_CmuK on Jun 16 2008 07:20am
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jun 16 2008 11:28am
Pudu na hcl, prdim na scl - sry karbzore

This post was edited by vanys on Jun 16 2008 11:28am
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Jun 16 2008 11:50am
Quote (Specter_CmuK @ Mon, Jun 16 2008, 01:20pm)
ja idem zase HCL ako po kazdom ldr resete biggrin.gif mohlo by ist aj viac cze/svk ludi mame kolaciky kto sa prida ?


taky bych sel na hcl ale urcite bych chcipnul ... nikdy sem nemel vic jak 40 lvl -.- vzdy pk ... to by se fakt musela domluvit parta ktera by odzacatku do konce jela a to asi nevyjde -.-
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jun 16 2008 11:51am
Quote (Black_WoH @ Mon, Jun 16 2008, 05:50pm)
taky bych sel na hcl ale urcite bych chcipnul ... nikdy sem nemel vic jak 40 lvl -.- vzdy pk ... to by se fakt musela domluvit parta ktera by odzacatku do konce jela a to asi nevyjde -.-


na zacatku nejsou moc pk, mozna bys tu hranici prekonal
Go Back To České a Slovenské Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll