Quote (Black_WoH @ Mon, Jun 16 2008, 05:50pm)
taky bych sel na hcl ale urcite bych chcipnul ... nikdy sem nemel vic jak 40 lvl -.- vzdy pk ... to by se fakt musela domluvit parta ktera by odzacatku do konce jela a to asi nevyjde -.-
na zacatku nejsou moc pk, mozna bys tu hranici prekonal