Quote (undead_lord @ Mon, 16 Jun 2008, 09:15)
luova parta se mi nejak nelibi, radsi bych ji zmenil na undeadovu partu, zni to vic sexy
ted je hlavnim problemem cas, abychom zacli spolecne. Hero bude zacinat driv nez my ostatni smrtelnici, takze hera muzem vyskrtnout ze seznamu
1. lua - sorc
2. hero_cz - hammer -> bude asi hrat sam !!!
3.pugy baba
4.undead_lord - sorc
5. nipik - amazon
nene budem hrat spolecne
reset bude uz o pulnoci na 99.9% takze bych zacal od zacatku hned jak to pustej kdyz to bude possible pro me ..max bychg si vzal volno no

))
This post was edited by hero_cz on Jun 16 2008 02:21am