Quote (Mbro @ Sat, 14 Jun 2008, 21:16)
Hele ja vim nechcu byt nejaka socka kamosi mi dali kazdej nejaky fgs a uz mam asi 50 byl bych moc rad kdybyste mi nekdo poslal alespon nejaky fg treba 1 diky moc ja se tu rozjizdim a byl bych vam moc vdecny ahoj Mbro

pockej na reset a nemusis zebrat