d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pls Moc > Diky
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13
Joined: Jun 10 2008
Gold: 0.00
Jun 14 2008 01:16pm
Hele ja vim nechcu byt nejaka socka kamosi mi dali kazdej nejaky fgs a uz mam asi 50 byl bych moc rad kdybyste mi nekdo poslal alespon nejaky fg treba 1 diky moc ja se tu rozjizdim a byl bych vam moc vdecny ahoj Mbro
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 14 2008 01:18pm
Quote (Mbro @ Sat, 14 Jun 2008, 21:16)
Hele ja vim nechcu byt nejaka socka kamosi mi dali kazdej nejaky fgs a uz mam asi 50 byl bych moc rad kdybyste mi nekdo poslal alespon nejaky fg treba 1 diky moc ja se tu rozjizdim a byl bych vam moc vdecny ahoj Mbro


smile.gif pockej na reset a nemusis zebrat
Member
Posts: 13
Joined: Jun 10 2008
Gold: 0.00
Jun 14 2008 01:18pm
ale ja fakt nechcu zebrat ale ja nejsem ja vy ze udelam za den tisice a tisice fgs fakt neberteto ze zebram ale byl bych vam moc vdecny diky moc
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jun 14 2008 01:20pm
Čti - http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=14470686&f=34

Quote
7. Forum Gold. Je povoleno si vyměňovat / obchodovat s FG s ostatními uživateli tohoto fóra. Není ovšem povoleno o něho žebrat. Jakékoli téma s úmyslem vyžebrat nějaké to FG bude uzamčeno a vy obdržíte warn. Za žádných okolností nesmíte prodávat FG za peníze.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Closed New Topic New Poll