d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Problem S Pc > Pls Poradte
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Jun 14 2008 12:11pm
caffte neviem v com by mohla byt chyba ale ked instalujem hry napr. hitman 4..assassin creed tak mi asi v polke instalacie zamrzne pc neviem ci to je tymi hrami ien napr diablo mi naistalovalo normalne aj programy a tak ale toto nehce disk mam na dve particie NTFS moze to byt tym ze tie hry sa maju instalovat s deamon tool s asecuromom a robim to cez cloneCD napr? neviem pls poradte ak viete co by to mohlo byt ale co mam skusit inak urobit dik smile.gif
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jun 14 2008 12:24pm
Quote (AcedraC @ Sat, Jun 14 2008, 08:11pm)
caffte neviem v com by mohla byt chyba ale ked instalujem hry napr. hitman 4..assassin creed tak mi asi v polke instalacie zamrzne pc neviem ci to je tymi hrami ien napr diablo mi naistalovalo normalne aj programy a tak ale toto nehce disk mam na dve particie NTFS moze to byt tym ze tie hry sa maju instalovat s deamon tool s asecuromom a robim to cez cloneCD napr? neviem pls poradte ak viete co by to mohlo byt ale co mam skusit inak urobit dik smile.gif


co mas za kompa? :/
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Jun 14 2008 12:26pm
preco to robis cez cloneCD ked vies ze sa to ma robit s deamon?
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Jun 14 2008 12:30pm
Quote (Nipik @ Sat, 14 Jun 2008, 20:24)
co mas za kompa? :/


Intel® Core™2 Duo processor, E8200-2,66GHz,1333MHz,6MBL2 BOX
2x 1GB DDRAM2 PC800 Kingston CL5
21121-00-20 ATI Radeon HD3850, 256 GDDR3, PCI-E,Dual DVI-I/TVo
WD 4000AAKS 400GB HDD 7,200RPM Serial ATA II. 16MB cache

Quote (Dieoncommand @ Sat, 14 Jun 2008, 20:26)
preco to robis cez cloneCD ked vies ze sa to ma robit s deamon?


lebo som mal v deamonovi trojana smile.gif ale stiahol som novy asi to skusim cez to ja som ale blbec ze? ale neviem ci teda aj tenassassins creed sa ma cez daemon ale hitman isto a mrzne to rovnako preto som prepokladal ze aj to druhe sa ma cez daemon tools smile.gif skusim to cez daemon asi smile.gif

This post was edited by AcedraC on Jun 14 2008 12:31pm
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Jun 14 2008 01:07pm
ja som mastil a.creed cez deamona, stoji to za to !!
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 15 2008 12:22am
Quote (AcedraC @ Sat, 14 Jun 2008, 19:11)
caffte neviem v com by mohla byt chyba ale ked instalujem hry napr. hitman 4..assassin creed tak mi asi v polke instalacie zamrzne pc neviem ci to je tymi hrami ien napr diablo mi naistalovalo normalne aj programy a tak ale toto nehce disk mam na dve particie NTFS moze to byt tym ze tie hry sa maju instalovat s deamon tool s asecuromom a robim to cez cloneCD napr? neviem pls poradte ak viete co by to mohlo byt ale co mam skusit inak urobit dik smile.gif


ty jo... možná kdybys to nenapsal do jedné věty (anebo používal čárky), tak by se to dalo číst a možná i pochopit, co vlastně potřebuješ smile.gif
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Jun 15 2008 01:37am
Quote (st3pix @ Sun, 15 Jun 2008, 08:22)
ty jo... možná kdybys to nenapsal do jedné věty (anebo používal čárky), tak by se to dalo číst a možná i pochopit, co vlastně potřebuješ smile.gif


je este niekto okrem st3pixa kto to nevie precitat ??
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 15 2008 02:05am
Quote (AcedraC @ Sun, 15 Jun 2008, 09:37)
je este niekto okrem st3pixa kto to nevie precitat ??


me se to nechce cist, moc dlouhy.
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 15 2008 02:10am
tl:dr :-)
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Jun 15 2008 02:34am
ok dik uz nic nerieste ide mi to biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll