d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Zachrante Ceske A Slovenske Forum > nenechte jej umrit
1236Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,161
Joined: Feb 9 2005
Gold: 0.00
Apr 5 2006 12:47pm
Poslednich par dni jsem zaznamenal na tomto foru nezanedbatelny kvantitativni pokles vytvorenych topicu (prestoze kvalita zustava stale stejna). Rozhodl jsem se zmapovat situaci, a vyslo najevo, ze teto skutecnosti si vsimli i dalsi z uzivatelu tohoto virtualniho prostoru. Mohu uvest priklad.. :
Quote (Leri @ Wed, Apr 5 2006, 08:40pm)
dalsi OT, ale nechci zakladat novy topic smile.gif
chci jen rict ze zase na druhou stranu celkem uz se to ustalilo a zmirnilo tady to zakladani xxx topicu... Kazdy se vyspamoval a ted je klid wink.gif


a ihned se objevila odezva, ladena ve stejnem smyslu:
Quote (thebiss @ Wed, Apr 5 2006, 05:04pm)
Taky me to az prekvapilo, cekal jsem vetsi spamy a OT, ale bylo to jako povoden ~ nejdrive velka voda, rychle to opadlo a ted uz zbylo jen trochu blata, ktere se smyje casem.
Ted mi to trochu chybi smile.gif


Vidite? Neni zadna konspiracni teorie! Ale ted by mela byt vyresena zasadnejsi otazka.

Co pro zachranu fora muzeme udelat?!?

Meli bysme snad svesit ramena a jen smutne kyvat hlavou? V nevycerpatelne sebelitosti se vznaset v oblaku bolesti? Meli bysme snad kleknout na ctyri a stekat tak, jak chce neuprosny bic moduv?

Vymyslel jsem zatim nic. Snad jen, ze byste kazdy mohl neco hezkeho k oziveni toho fora navrhnout!


Nenechame te umrit, C&S forum!


nenechame, vidte? sad.gif




























wink.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 5 2006 01:06pm
Ok sem naklonen jakymukoliv reseni wink.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 5 2006 01:19pm
ehm some1 need spamming??? tongue.gif laugh.gif blink.gif engel.gif
az bude napad na oziveni sem tu jak na koni 8P

This post was edited by Lua on Apr 5 2006 01:20pm
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Apr 5 2006 01:21pm
vsichni jste pro ale zatim nikdo nenavrhl reseni, mohli bychom udelat druhou pohadku ale podle urcitrych pravidel, zakazany vulgarni vyrazy atd atd
Member
Posts: 7,042
Joined: Aug 31 2005
Gold: 182.59
Apr 5 2006 01:23pm
Sentinel4 suhlasim
Member
Posts: 7,085
Joined: Mar 14 2005
Gold: 1,876.00
Apr 5 2006 01:27pm
Quote (Sentinel4 @ Thu, Apr 6 2006, 01:21am)
vsichni jste pro ale zatim nikdo nenavrhl reseni, mohli bychom udelat druhou pohadku ale podle urcitrych pravidel, zakazany vulgarni vyrazy atd atd

na tom se pracuje, ale nejde nic uspechat ~ chybi par detailu

Quote (StevkoCi @ Thu, Apr 6 2006, 01:23am)
Sentinel4 suhlasim


ani se neozyvej, ani ses nepredstavil dry.gif
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Apr 5 2006 01:27pm
Mame 1050 postu coz je 2 x vic nez v Español Forum smile.gif Takze bych to nevidel tak tragicky
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Apr 5 2006 01:29pm
mno ale dali, musis priznat ze aktivita se snizila ohromne a je to skoda myslim
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Apr 5 2006 01:33pm
Quote (Sentinel4 @ Wed, Apr 5 2006, 08:29pm)
mno ale dali, musis priznat ze aktivita se snizila ohromne a je to skoda myslim


Asi nemaji co rict a hold je nekdy lepsi mlcet
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Apr 5 2006 01:54pm
Viky: svata pravda, je tu mrtvo...
EGY: taky svata (je tohle slovo spravny pro ateistu co tihne misty az k okultismu/satanismu?) pravda: viz Lua...
mile me prekvapil Sob, ktery (narozdil od Luy) spamuje (nebo offtopic) jenom misty a nedela az takove blbosti jako normalne...

dobrym resenim je zalozeni topicu kde se da pokecat o vsem moznem (napr. to byly hudebni topicy - Rock - Techno) a taky pohadka, pro kterou bysme meli stanovit nejaky pravidla, ktere budou vsichni dodrzovat (ani me se to napoprvy nepovedlo no)

This post was edited by MrReaper on Apr 5 2006 01:55pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
1236Next
Add Reply New Topic New Poll