☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Trade Uspechy Za Letosni Sezonu? > Aneb Jak Hodne Jste Zbohatli? :d
1
2
3
8
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1496
Replies: 78
Track Topic
undead_lord
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold
:
139,695.88
#1
Jun 11 2008 03:10pm
ja asi 3x
uz budu mit vic nez sob
akorat loni pred resetem jsem si koupil snad 30 griefu a xx eni, infy a ty nesly vubec prodat. Jsem myslel ze ceny na nonladderu budou vyssi, ale nakonec ceny zustaly stejne jako na byvalem ladderu a dokonce i nizsi
This post was edited by undead_lord on Jun 11 2008 03:11pm
hero_cz
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
3,000.00
#2
Jun 11 2008 03:13pm
Quote (undead_lord @ Wed, 11 Jun 2008, 22:10)
ja asi ani jednou
uz budu mit 10x min nez sob
akorat loni pred resetem jsem si koupil snad 3 griefu a 1x eni, insight a ty nesly vubec prodat ><
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#3
Jun 11 2008 03:31pm
Quote (undead_lord @ Wed, Jun 11 2008, 10:10pm)
ja asi 3x
uz budu mit vic nez sob
akorat loni pred resetem jsem si koupil snad 30 griefu a xx eni, infy a ty nesly vubec prodat. Jsem myslel ze ceny na nonladderu budou vyssi, ale nakonec ceny zustaly stejne jako na byvalem ladderu a dokonce i nizsi
copak já sem ňáký měřítko ... už skoro rok jen stagnuju.. hold sem moc štedrej
otko
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
0.00
#4
Jun 11 2008 03:32pm
Quote (Sobcz @ Wed, 11 Jun 2008, 22:31)
copak já sem ňáký měřítko ... už skoro rok jen stagnuju.. hold sem moc štedrej
ku mne si nebol stedry
Killer111
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#5
Jun 11 2008 03:37pm
Quote (otko @ Wed, Jun 11 2008, 10:32pm)
ku mne si nebol stedry
ke mě taky ne, je to hamoun
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#6
Jun 11 2008 03:40pm
Quote (Killer111 @ Wed, Jun 11 2008, 10:37pm)
ke mě taky ne, je to hamoun
pf třeba Lualovi sem koupil enigmu
.. vy ste moc majetní .. a otko je průmyslovák .. přece nebudu podporovat konkurenční stát
otko
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
0.00
#7
Jun 11 2008 03:46pm
Quote (Sobcz @ Wed, 11 Jun 2008, 22:40)
pf třeba Lualovi sem koupil enigmu
.. vy ste moc majetní .. a otko je průmyslovák .. přece nebudu podporovat konkurenční stát
uu enigmu si sa plesol teda po vacku
Lua
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold
:
25,797.87
#8
Jun 11 2008 04:07pm
Quote (Sobcz @ Wed, Jun 11 2008, 09:40pm)
pf třeba Lualovi sem koupil enigmu
.. vy ste moc majetní .. a otko je průmyslovák .. přece nebudu podporovat konkurenční stát
a tohle mi třeba sere ta eni nenajde využití páč za par dní se člověk dozví že bude reset a zbytečně si za ní vyhodil moc
to mě mrzí
btw ste lamy ja na svém kontě neměl nikdy 1k svých fg
Leri
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold
:
10,492.50
#9
Jun 11 2008 10:53pm
Quote (undead_lord @ Wed, Jun 11 2008, 09:10pm)
ja asi 3x
uz budu mit vic nez sob
akorat loni pred resetem jsem si koupil snad 30 griefu a xx eni, infy a ty nesly vubec prodat. Jsem myslel ze ceny na nonladderu budou vyssi, ale nakonec ceny zustaly stejne jako na byvalem ladderu a dokonce i nizsi
ghetofu read!
firebird_cz
Member
Posts: 9,181
Joined: Apr 9 2007
Gold
:
30,797.00
#10
Jun 11 2008 11:15pm
Mno, tak co cennyho jsme ais taky prodal ...
soso 20/20 - asi 2 mesice po resetu asi za 450fg
assa 20/20 - 100fg to uz nebylo terno, bylo to asi 2 mesice zpet
griffona bez bodiku perfect za 350fg
ele skiller 44life, to bylo taky asi mesic/ dva po resetu loni, ten sel tusim za 400 ci 500 (sem i nechce kouknout do transakci)
a pak uz nic zazracnyho ...
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
1
2
3
8
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact