d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Nezacnete Nekdo Na New Ladder Hrat Classic ? > .
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jun 11 2008 10:47am
Je tady malo cechu a furt odchazej na lod sad.gif
skuste to nekdo ^^
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 11 2008 12:02pm
Quote (Wourly @ Wed, 11 Jun 2008, 17:47)
Je tady malo cechu a furt odchazej na lod sad.gif
skuste to nekdo ^^


dej mi jedinej rozumnej důvod proč pařit classic...

jsou tam horší itemy, je tam horší úroveň pvp, hůř se tam expí....

classic byl in před 10 lety kámo
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jun 11 2008 12:04pm
Quote (st3pix @ Wed, Jun 11 2008, 08:02pm)
dej mi jedinej rozumnej důvod proč pařit classic...

jsou tam horší itemy, je tam horší úroveň pvp, hůř se tam expí....

classic byl in před 10 lety kámo


jeden duvod znam, kdyz najdes nakej lepsi item tak ho prodas very good
btw: Classic neni pro me , mam rad mass Pvm
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jun 11 2008 12:06pm
Quote (Wourly @ Wed, Jun 11 2008, 05:47pm)
Je tady malo cechu a furt odchazej na lod sad.gif
skuste to nekdo ^^


Až to napíšeš bez chyb, tak o tom budu uvažovat.
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 11 2008 12:11pm
Quote (ghetofu @ Wed, 11 Jun 2008, 19:06)
Až to napíšeš bez chyb, tak o tom budu uvažovat.



nebuď hnidopich... jasně, itemy tam jsou cennější, ale mf je tak taky bit harder víš .)
Member
Posts: 4,494
Joined: Jul 16 2006
Gold: 506.79
Jun 11 2008 01:04pm
Quote (Nipik @ Wed, 11 Jun 2008, 18:04)
jeden duvod znam, kdyz najdes nakej lepsi item tak ho prodas very good
btw: Classic neni pro me , mam rad mass Pvm


jj za necely dva mesice 1500 fg ktery sem utratil na lod devil.gif
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Jun 11 2008 01:05pm
ne
Member
Posts: 9,181
Joined: Apr 9 2007
Gold: 30,797.00
Jun 11 2008 01:18pm
sokru rusherku ja, celkem hned bych ji chtel zacit
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Jun 11 2008 02:20pm
asi mf soso light lebo fb-fo je super ale nedava countes a tak

E. debil to som xle postnut v topicu ze s cim zacnem EuSCL teda

This post was edited by AcedraC on Jun 11 2008 02:24pm
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 11 2008 02:23pm
Quote (vincitore @ Wed, 11 Jun 2008, 21:04)
jj za necely dva mesice 1500 fg ktery sem utratil na lod  devil.gif


spatna guild, scammerska :/
Go Back To České a Slovenské Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll