Quote (st3pix @ Wed, Jun 11 2008, 08:02pm)
dej mi jedinej rozumnej důvod proč pařit classic...
jsou tam horší itemy, je tam horší úroveň pvp, hůř se tam expí....
classic byl in před 10 lety kámo
jeden duvod znam, kdyz najdes nakej lepsi item tak ho prodas very good
btw: Classic neni pro me , mam rad mass Pvm