d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Cena Itemov
12Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 726
Joined: Aug 31 2006
Gold: 513.55
Jun 11 2008 01:17am
Caute , som tu po dlhom case a pamatam si ze bola stranka kde boli vsetky itemy a k nim pisany price. Ale nepamatam si nazov stranky nemate niekto link pls ?
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Jun 11 2008 01:21am
máš tady na forku price check, a je to i ve stickies na trade forum

e: jinak ty price checky sou celkem staré a ty ceny sou hodně orientační...

This post was edited by mortwatcher on Jun 11 2008 01:21am
Member
Posts: 726
Joined: Aug 31 2006
Gold: 513.55
Jun 11 2008 01:29am
no ved ja viem ale tak priblizne tam su viem ze som tam chodieval a nechcem tu posielat kazdy item co najdem do price checku tak to radsej mrknem tam smile.gif nemas anhodou ten link pls ?
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Member
Posts: 4,494
Joined: Jul 16 2006
Gold: 506.79
Jun 11 2008 01:53am
stejne to ted spadlo na par fgs a po resetu zase budes mit jistotu desetinasobku (nejmin) happy.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 11 2008 02:12am
Quote (vincitore @ Wed, 11 Jun 2008, 08:53)
stejne to ted spadlo na par fgs  a po resetu zase budes mit jistotu desetinasobku (nejmin)  happy.gif


tisicnasobku kamo .)
Member
Posts: 45,747
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,085.88
Jun 11 2008 02:15am
Quote (st3pix @ Wed, 11 Jun 2008, 09:12)
tisicnasobku kamo .)


si pamatuju ze jmod stal 1x k fg ~~
Member
Posts: 726
Joined: Aug 31 2006
Gold: 513.55
Jun 11 2008 03:10am
no hey prave cakam na reset a potom zacnem na plno tongue.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 11 2008 03:13am
Quote (k3ep3r @ Wed, 11 Jun 2008, 10:10)
no hey prave cakam na reset a potom zacnem na plno tongue.gif


to jsem si taky říkal minulou season. a i tu předminulou... a jak to dopadlo
Member
Posts: 45,747
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,085.88
Jun 11 2008 03:26am
Quote (st3pix @ Wed, 11 Jun 2008, 10:13)
to jsem si taky říkal minulou season. a i tu předminulou... a jak to dopadlo


jak to dopadlo? povez nam o tom biggrin.gif

jsem loni cekal na prvni tyden resetu ....nakonec jsem musel pracovat ....
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Closed New Topic New Poll