d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hadanka > Jojo
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 5 2008 10:54am
Představte si, že chcete přiteli poslat poštou něco cenného. Máte na to krabičku, která je dostatečně velká, a na kterou lze připevnit několik zámků. Zámků máte oba dostatek, ale problém je, že nemáte klíč od zámku toho druhého.
Jak dostanete k příteli cenost, aby neputovala nezamčená? Poslat klíč jen tak nepomůže, mohl by ho někdo zkopírovat.
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Jun 5 2008 11:03am
to je fakt hadanka alebo chces poradit ? :F

ak sa to tyka teba, naskoc do auta a zanes mu to, a on ti zacvaka polku benzinu / dieselu
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Jun 5 2008 11:11am
zamok sa da odpilit?
biggrin.gif
alebo mu ju proste zanes.
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jun 5 2008 11:13am
mmm pojistíte si balík a pošlete ho....když se ztratí oni vám to zaplatí smile.gif

This post was edited by ghetofu on Jun 5 2008 11:14am
Member
Posts: 5,198
Joined: Feb 19 2007
Gold: 3.12
Jun 5 2008 11:19am
omg sak

2x+5=63
3x-2=6

to mas sustavu dvoch rovnic a vyjde ti ze zamknes-posles-on zamkne-posle-odomknes-posles-on odomkne=gg

€: som spravil total n1 joke ze? xD

This post was edited by GoPlay on Jun 5 2008 11:19am
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 5 2008 11:23am
Quote (GoPlay @ Thu, Jun 5 2008, 05:19pm)
omg sak

2x+5=63
3x-2=6

to mas sustavu dvoch rovnic a vyjde ti ze zamknes-posles-on zamkne-posle-odomknes-posles-on odomkne=gg

€: som spravil total n1 joke ze? xD


g00gle dumb :-)
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 5 2008 11:24am
nech ji odemčenou biggrin.gif
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Jun 5 2008 11:26am
Quote (GoPlay @ Thu, Jun 5 2008, 06:19pm)
omg sak

2x+5=63
3x-2=6

to mas sustavu dvoch rovnic a vyjde ti ze zamknes-posles-on zamkne-posle-odomknes-posles-on odomkne=gg

€: som spravil total n1 joke ze? xD


dako ti tie rovnice nepasuju keke
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jun 5 2008 11:36am
zajdeš za tim kámošem, zamkneš si to a pošleš...ez biggrin.gif

This post was edited by Wourly on Jun 5 2008 11:36am
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Jun 5 2008 12:25pm
hm, zamknem krabicku a poslem ju
on ju zamkne svojim zamkom a posle spat
ja ju odomknem a poslem mu ju
???
profit!


did i win?
Go Back To České a Slovenské Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll