☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Je Léto, Venku Krásně > Koukejte Vylézt Vod Kompů
1
2
3
11
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 2668
Replies: 101
Track Topic
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#1
Jun 3 2008 08:53am
A naběhnout na ňákej sraz ...
už mi chybíte smetáci ! Kdo obětuje par milionů expů a vychutná "pár" doušků točenýho s e-friends ?
vanys
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold
:
202.00
#2
Jun 3 2008 08:54am
U nas tedka chcije
E: nikdo by me tam nechtel
This post was edited by vanys on Jun 3 2008 09:00am
Killer111
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#3
Jun 3 2008 08:55am
to by tu nesměli bejt samí kokoti
hero_cz
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
3,500.00
#4
Jun 3 2008 09:00am
urcite bych na pivko nekdy zasel
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#5
Jun 3 2008 09:07am
Quote (Killer111 @ Tue, Jun 3 2008, 03:55pm)
to by tu nesměli bejt samí kokoti
cítím v tobě velkou zatrpklost bratře... otevři své srdce a.... přitáhni s sebou i kšilt
Dieoncommand
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold
:
155.00
#6
Jun 3 2008 09:10am
Quote (Sobcz @ Tue, Jun 3 2008, 04:07pm)
cítím v tobě velkou zatrpklost bratře... otevři své srdce a.... přitáhni s sebou i kšilt
to sa iba vyhovara aby mohol nolifovat na Lune
bartjoker
Member
Posts: 3,375
Joined: May 31 2007
Gold
:
1,927.00
#7
Jun 3 2008 09:11am
v jakym meste?? praha?
palec
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#8
Jun 3 2008 09:13am
Sob to svolává jenom proto že ví že to má z prahy do prahy kousek
...prijedte do ostravy a můžeem se bavit.
AcedraC
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold
:
40.40
#9
Jun 3 2008 09:22am
nie stretnite sa napr v poprade v tatrach si mozte spolocne urobit nejaky zraz alebo uraz
E. a od kompu sa dostanem tak ked dorobim bakalarsky projekt
This post was edited by AcedraC on Jun 3 2008 09:23am
Radmag
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold
:
2,571.45
#10
Jun 3 2008 09:39am
Quote (Sobcz @ Tue, Jun 3 2008, 02:53pm)
A naběhnout na ňákej sraz ...
už mi chybíte smetáci ! Kdo obětuje par milionů expů a vychutná "pár" doušků točenýho s e-friends ?
po mne nejvic?
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
1
2
3
11
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact