d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Je Léto, Venku Krásně > Koukejte Vylézt Vod Kompů
12311Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 3 2008 08:53am
A naběhnout na ňákej sraz ... wink.gif už mi chybíte smetáci ! Kdo obětuje par milionů expů a vychutná "pár" doušků točenýho s e-friends ? smile.gif
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jun 3 2008 08:54am
U nas tedka chcije wink.gif

E: nikdo by me tam nechtel

This post was edited by vanys on Jun 3 2008 09:00am
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 3 2008 08:55am
to by tu nesměli bejt samí kokoti
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 3 2008 09:00am
urcite bych na pivko nekdy zasel smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 3 2008 09:07am
Quote (Killer111 @ Tue, Jun 3 2008, 03:55pm)
to by tu nesměli bejt samí kokoti


cítím v tobě velkou zatrpklost bratře... otevři své srdce a.... přitáhni s sebou i kšilt wink.gif
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Jun 3 2008 09:10am
Quote (Sobcz @ Tue, Jun 3 2008, 04:07pm)
cítím v tobě velkou zatrpklost bratře... otevři své srdce a.... přitáhni s sebou i kšilt wink.gif


to sa iba vyhovara aby mohol nolifovat na Lune banana.gif
Member
Posts: 3,375
Joined: May 31 2007
Gold: 1,927.00
Jun 3 2008 09:11am
v jakym meste?? praha?
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 3 2008 09:13am
Sob to svolává jenom proto že ví že to má z prahy do prahy kousek tongue.gif ...prijedte do ostravy a můžeem se bavit.
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Jun 3 2008 09:22am
nie stretnite sa napr v poprade v tatrach si mozte spolocne urobit nejaky zraz alebo uraz smile.gif

E. a od kompu sa dostanem tak ked dorobim bakalarsky projekt smile.gif

This post was edited by AcedraC on Jun 3 2008 09:23am
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Jun 3 2008 09:39am
Quote (Sobcz @ Tue, Jun 3 2008, 02:53pm)
A naběhnout na ňákej sraz ... wink.gif už mi chybíte smetáci ! Kdo obětuje par milionů expů a vychutná "pár" doušků točenýho s e-friends ? smile.gif


po mne nejvic?
Go Back To České a Slovenské Topic List
12311Next
Add Reply New Topic New Poll