d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > New Ladder > Kdy ?
12315Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Jun 2 2008 10:13am
Tak co myslitesi ze bude tento rok nebo az pristi biggrin.gif nejaky sazky nato ?
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jun 2 2008 10:17am
rek bych za rok
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 2 2008 11:21am
vzdyt tedka byl biggrin.gif
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Jun 2 2008 11:29am
byl pred rokem 25-26. cervna myslim... a driv to bejvalo po roce pokud se teda nepletu... ale v posledni dobe :/ ja bych byl rad za new ladder zase... aspon bych mel proc hrat
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Jun 2 2008 11:39am
Zase za 2-3 roky když si někdo od blizardu vzpomene na diablo 2...
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jun 2 2008 11:41am
mm když kouknete na fora blizzardu tak rok zpět se tam psalo že tento ladder ma byt dvojnasobně dlouý...tudíž dva, tři roky.
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jun 2 2008 11:51am
až dám 99 tak může být
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
Jun 2 2008 12:07pm
nejdriv za rok
Member
Posts: 3,375
Joined: May 31 2007
Gold: 1,927.00
Jun 2 2008 12:08pm
Quote (mortwatcher @ Mon, 2 Jun 2008, 17:39)
Zase za 2-3 roky když si někdo od blizardu vzpomene na diablo 2...


njn maj ted wowku biggrin.gif
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 2 2008 12:51pm
Quote (Esantin @ Mon, 2 Jun 2008, 18:51)
až dám 99 tak může být


taky az dam hc 99 muze byt new smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
12315Next
Add Reply New Topic New Poll