ani neviem ci je to vobec povolene...
ak niekto ma nejaky banned key(napr za maphack alebo take cosi), ja by som to potreboval na custom games, teda ak ste niekto taky co sa vyj*bal na TFT a prestal to hrat/alebo dostal banan, tak mi napiste budem vam vdacny, a ak nie tak aj tak dik

ofc by som to nijak neposielal dalej, len mam novy net tak som si to splittol na 2 compy a potreboval by som jeden dalsi key, nijake ine zamery tam niesu