d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Sparta - Slavia > Nazory
12313Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
May 17 2008 01:21pm
Casto slichavam veci jako "Slavie curaci" nebo "Sparta to sou zajebanci"
Ja osobne sem 100% Slavista

Zajmali by me vase nazory na tyhle dva vecny Cesky fotbalovy rivaly.co si o nich mislite vy? koho preferujete a duvody smile.gif

Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 17 2008 01:25pm
Quote (Nipik @ Sat, May 17 2008, 08:21pm)
Casto slichavam veci jako "Slavie curaci" nebo "Sparta to sou zajebanci"
Ja osobne sem 100% Slavista

Zajmali by me vase nazory na tyhle dva vecny Cesky fotbalovy rivaly.co si o nich mislite vy? koho preferujete a duvody smile.gif

http://img186.imageshack.us/img186/2704/slaviarz8.png


já preferuju gramatiku .... vlastně preferuju skoro všechno před fotbalem a hlavně českou ligou.

This post was edited by Sobcz on May 17 2008 01:26pm
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 17 2008 01:37pm
sparta+nitra+kosice=heart.gif

tongue.gif
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
May 17 2008 01:40pm
nikdy se mi sparta moc nelibila
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
May 17 2008 02:20pm
ofc Slavie , hral jsem hockey za slavku ... nemam duvod nejakym zpusobem fandit tem rudejm zmrdum
a aspon se vysmeju kamosum ve skole xD (spartanum)

This post was edited by Foxcompany on May 17 2008 02:20pm
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
May 17 2008 02:53pm
fandim slavii, protoze nemam rad spartu
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
May 17 2008 03:02pm
reknu 2 veci:

1) sobe ses manik, probuh v jakym prostredi musi clovek vyrustat aby z nej byl takovej takovej vejtaha a prudic? rofl jestli ti to nedochazi tak jsi o pulku starsi... tata vojak mama ucitelka na zakladce?

2) cokoliv lepsi nez fotbal sparta, jako hokejova sparta je ok, i kdyz jim nefandim, ale fotbalova sparta je tym zasranejch idiotskejch nacku, dopicisnima

si vemte co udelali s horvatem, dokud byl ve slavii tak ok, pak prijde do sparty a hned zacne heilovat

€: a ty jejich fanousci (vetsina)... skoda slov bych je postrilel, a jidlo pro nech bych poslal do afriky... naprosto bez prdele!


This post was edited by DJVibrejtr on May 17 2008 03:06pm
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 17 2008 03:05pm
Quote (DJVibrejtr @ Sat, May 17 2008, 10:02pm)
reknu 2 veci:

1) sobe ses manik, probuh v jakym prostredi musi clovek vyrustat aby z nej byl takovej takovej vejtaha a prudic? rofl jestli ti to nedochazi tak jsi 1,5x starsi... tata vojak mama ucitelka na zakladce?

2) cokoliv lepsi nez fotbal sparta, jako hokejova sparta je ok, i kdyz jim nefandim, ale fotbalova sparta je tym zasranejch idiotskejch nacku, dopicisnima

si vemte co udelali s horvatem, dokud byl ve slavii tak ok, pak prijde do sparty a hned zacne heilovat


no něco fakt bije do očí ... vlastně nevim proč ti to řikám .. možná protože mě vytáčí jaká si arogantní guma... to že do lidí prudim je jen ze srandy a vůbec to neni tvoje věc.. a moje rodiče sou vysokoškoláci.. a ne nemaj peďák ani jeden .. tak se uklidni než se začneš srát do rodiny.
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
May 17 2008 03:07pm
Quote (Sobcz @ Sat, 17 May 2008, 23:05)
no něco fakt bije do očí ... vlastně nevim proč ti to řikám .. možná protože mě vytáčí jaká si arogantní guma... to že do lidí prudim je jen ze srandy a vůbec to neni tvoje věc.. a moje rodiče sou vysokoškoláci.. a ne nemaj peďák ani jeden .. tak se uklidni než se začneš srát do rodiny.


nebo udelas co oznacis mi cervene par icek? ^^


jestli sou tvy rodice vysokoskolaci tak by ses mel uprimne stydet za to jak veskery svy vedomosti vyuzivas akorat k tomu abys ostatni zesmesnoval
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 17 2008 03:11pm
Quote (DJVibrejtr @ Sat, May 17 2008, 10:07pm)
nebo udelas co oznacis mi cervene par icek? ^^


jestli sou tvy rodice vysokoskolaci tak by ses mel uprimne stydet za to jak veskery svy vedomosti vyuzivas akorat k tomu abys ostatni zesmesnoval


ježiš ty si guma.. to nezná mezí rofl.gif .. co ti je do toho co já dělám ... si asi jedinej koho trocha ironie dokáže rozhodit.. si fakt hotovej.
Go Back To České a Slovenské Topic List
12313Next
Closed New Topic New Poll