Quote (DJVibrejtr @ Sun, May 11 2008, 02:58pm)
to je fakt, kdyz si vezmu ze ja ve ctvrtek fandil az do pul ctvrty do rana, a pak sem mel rano telak v hostivari ^^
€: pro soba, aby se zas nevrtal v kazdym detailu: ano myslim v noci ze ct na pa 
jj, jelikoz jsem uz mesic na neschopence, tak si muzu vodolit cumet i na zapasy, co davaj v 1 v noci, takze jsem videl zatim vsechny zapasy
To, ze to nevidel ani nevadi, pokud nema rad hokej, az bude fotbal, tak se na nej muzu vy.. , pac je to desne nudnej sport na divani. Hokej je pekna rychla hra, na kterou se da divat.