Mmm nejdříve si rozmysli jestli chceš řízky a nebo rovnou ze semínka...
Taky jestli chceš klon nebo čistě sativu nebo indicu...
A hlavně se rozhoupej pač outdoor pravě začal a už se jede v plném proudu ja už mam kytky vcelku velký

edit: Hlavně to nedávej na stromy...nejvic bullshit...Pole u města nebo vesnice ti někdo počoruje...99%....jediné co zbývá je balkon

(2 kytky max...kvůli policii) a nebo skleník
Ale jestli bydlíš v panclu ve městě tak HF

když máš 5 kytek a více je to lehce krásný zápach takže ti to stejně někdo sklidí

Jinak až budeš zastříhávat tak se to dělá nad druhým nebo třetím patrem...(ja to dělam nad třetím).
This post was edited by ghetofu on Apr 16 2008 02:26pm