d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Jak Pestovat Travu?? > Jestli Je To Legalni To Topic Tak Help..
1239Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Apr 16 2008 11:24am
no chtel bych zacit ... strasne mi to laka ... mam rad kyticky no smile.gif
akorat mam problem ze doma nemuzu (kvuli rodicum) a bydlim v plzni .. ve meste ... takze nemam misto kde bych to moh skusit ... jedine za plzni nekde v lese atd a to je na picu ale kdyz nic jinyho nejde tak hold to budu muset skusit ...

ma nekdo svy tipy ??? napiste vsechno pls smile.gif jestli to nekdo nezavre ...
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Apr 16 2008 11:25am
Quote (Black_WoH @ Wed, 16 Apr 2008, 18:24)
no chtel bych zacit ... strasne mi to laka ... mam rad kyticky no smile.gif
akorat mam problem ze doma nemuzu (kvuli rodicum) a bydlim v plzni .. ve meste ... takze nemam misto kde bych to moh skusit ... jedine za plzni nekde v lese atd a to je na picu ale kdyz nic jinyho nejde tak hold to budu muset skusit ...

ma nekdo svy tipy ??? napiste vsechno pls smile.gif jestli to nekdo nezavre ...


pěstuj si to třeba u kámoše nehuliče smile.gif

kurva já ti obětoval svůj 7779 post T_T

This post was edited by st3pix on Apr 16 2008 11:30am
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Apr 16 2008 01:36pm
mno jako ja pestuju uz druhym rokem normalne na zahrade u babky v lese to je na picu ptz by ses mel o to starat aspon jednou tydne pokud chces lepsi kytky postup jak pestovat si najdi na netu tam to vsechno je nebudu ti tu psat postup.
A v lese ti to muze nekdo podelat nebo ti to muze napadnout nejaky skudce nebo tak o tom bych vubec nepremyslel lepsi nekde kolem reky nebo tak si najit nejake pekne misto myslim si jak do toho vlozis nejaky ten cas urcite si vypestujes svoje kytky kazdy nejak zacinal smile.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Apr 16 2008 01:43pm
Quote (sapier @ Wed, 16 Apr 2008, 21:36)
mno jako ja pestuju uz druhym rokem normalne na zahrade u babky v lese to je na picu ptz by ses mel o to starat aspon jednou tydne pokud chces lepsi kytky postup jak pestovat si najdi na netu tam to vsechno je nebudu ti tu psat postup.
A v lese ti to muze nekdo podelat nebo ti to muze napadnout nejaky skudce nebo tak o tom bych vubec nepremyslel lepsi nekde kolem reky nebo tak si najit nejake pekne misto myslim si jak do toho vlozis nejaky ten cas urcite si vypestujes svoje kytky kazdy nejak zacinal smile.gif


stejne me sere, ze jsi ten sign ukradl..
nesralo by me to tolik kdybych ho tejden predtim neprodal nakymu manikoj..
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 16 2008 01:52pm
děti by neměly brát drogy sad.gif je to low sad.gif
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Apr 16 2008 01:58pm
http://www.highgrow.us/ ukojis si svuj drug user style a ani se nemusis hnout od pc
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,695.88
Apr 16 2008 02:02pm
pestovat travu? proc pestovat kdyz venku volne roste??
u nas pred domem je spousta travy, prijd k nam ji posekat
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Apr 16 2008 02:22pm
Mmm nejdříve si rozmysli jestli chceš řízky a nebo rovnou ze semínka...
Taky jestli chceš klon nebo čistě sativu nebo indicu...
A hlavně se rozhoupej pač outdoor pravě začal a už se jede v plném proudu ja už mam kytky vcelku velký smile.gif

edit: Hlavně to nedávej na stromy...nejvic bullshit...Pole u města nebo vesnice ti někdo počoruje...99%....jediné co zbývá je balkon smile.gif (2 kytky max...kvůli policii) a nebo skleník smile.gif
Ale jestli bydlíš v panclu ve městě tak HF smile.gif když máš 5 kytek a více je to lehce krásný zápach takže ti to stejně někdo sklidí smile.gif
Jinak až budeš zastříhávat tak se to dělá nad druhým nebo třetím patrem...(ja to dělam nad třetím).


This post was edited by ghetofu on Apr 16 2008 02:26pm
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Apr 16 2008 02:58pm
Quote (Karbec @ Wed, 16 Apr 2008, 21:43)
stejne me sere, ze jsi ten sign ukradl..
nesralo by me to tolik kdybych ho tejden predtim neprodal nakymu manikoj..


gues whos back? sig police sniper.gif biggrin.gif

This post was edited by AcedraC on Apr 16 2008 02:58pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
1239Next
Add Reply New Topic New Poll