Quote (st3pix @ Sat, Apr 12 2008, 11:33am)
aka begging .)
begging na tom není nic, ale tady na jsp foru se přesně tyto situace označují pojmem "begging".
hm, doteraz som bol v tom ze za begging sa oznacovalo vyslovene zobranie o free fg/itemy
edit: typo
This post was edited by weeble on Apr 12 2008 04:51am