d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Dobra Dusa > Iso^^
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Apr 12 2008 02:35am
Hladam niekoho, kto by mi bol na par dni ochotny pozicat 300fg.
Viem, ze tu niesom vobec znamy + warny mi na doveryhodnosti zrovna nepridavaju, ale za pokus to stoji.
Nepotrebujem ich pre seba, ale na unlock kamarata.
Vratim do 1-3 dni, uz pracujem na predavani wow goldu atd. Taktiez, vratim o 10% viac, tj 330.
Som ochotny zarucit sa oblickou ^^



Go Back To České a Slovenské Topic List
Closed New Topic New Poll