d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pro Fandy Hokeje ... > Hokejovy Manazer
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Apr 9 2008 12:03am
www.hockeyarena.net


hraju to uz dost dlouho (registrovan : 20:15, 22.12.2006 ) ... je to super ''hra'' ktera fandy hokeje urcite nadchne ...
je to hokejovy manazer .. po registraci vam za den pride na mail vas tym.. ( vasi hraci ) z tich hracu sestavite lajny a automaticky vas to soupne do nakej ceske ligy .. vetsinou zacatecnici sou v tej nejhorsi lize pro amatery coz je 9 liga ... muzete si naplanovat napr pratelske zapasy s nakym muzstvem z jine zeme kde to hrajou lidi taky ... cim dal vic lidi se na hockeyarenu prihlasuje ... v lize mate 30 kol (zapasu) po te co odehrajete vsechny ligove zapasy , nasleduje play off (samozrejme kdyz jste v prvni 8 tymu) po play off mate asi tyden nebo 2 volno a pak zacina liga znovu ... kdyz jste v playoff skoncili 1 nebo 2 postupujete do lepsi ligy ( z 9 do 8 atd..) take za to dostavate penize a fanousky ... ( o svem tymu mate prehled jak kolik mate financi , tak jak sou na tom detailne vasi hraci , nebo treba co si o vas ostatni mysli )

to vse se doctete na uvedenych strankach ... jak ja na hokej moc nekoukam tak tuto mi zacalo bavit ( pac sem 1 v lize uz asi po 3 sezonach .. biggrin.gif )

kdo by mel zajem to skusit , poslite mi pm a ja vam poslu rychlej link na maila kde se hned muzete zaregistrovat a ja z toho linku budu mit bonus ze sem prived noveho clena na hockeyarenu .. a vy taky ale az po 1 sezone .. pac kdyby tam nekdo prisel a ja dostal bonus a hned to prestal hrat ... to by neslo ... takze


kdo by mel fakt zajem (a ne zadna prdel sobe ) tak mi poslite pm a domluvime se treba pres icq ... vam ten princip tam vysvetlim smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 9 2008 01:20am
Quote (Black_WoH @ Wed, Apr 9 2008, 07:03am)
a ne zadna prdel sobe


kolikrát ti mam řikat že nejsem gay.. sad.gif ŽÁDNÁ PRDEL NEBUDE !
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Apr 9 2008 01:27am
ja bych mel fakt zajem! ale bez prdele! rofl.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Apr 9 2008 02:37am
do prdele by ma zaujimalo, ako sa vyhrava, teda ako tato "hra" rozhodne ktori tym vyhral. kamos hra nieco podobne, ale to anglicka premier league, a tam sa rozhoduje podla toho, kolko a ci dany hrac v danom kole v PL dal skutocne golov, takze staci sledovat vysledky napr. na nete alebo teletexte a uz vie ako je na tom jeho tym. podla toho ako ma ktory hrac skutocnu formu sa pohybuje aj jeho cena v hre, moze hracov nakupovat a predavat...
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Apr 9 2008 03:15am
tuto hru hram uz asi od 2005 tusim

ked sa niekto chcete registrovat mozte cez toto tongue.gif

http://www.hockeyarena.net/index.php?ref=236949

This post was edited by otko on Apr 9 2008 03:19am
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 9 2008 06:34am
menší zájem by u mě taky a byl a kolik hodin nadtím člověk msí denně strávit?
a chtěl bych stručnější popis to se hraje přez maila nebo tam dostanu zprávu že mam tým pak se lognu a bude tam? smile.gif

This post was edited by Lua on Apr 9 2008 06:43am
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Apr 9 2008 07:40am
Quote (Lua @ Wed, 9 Apr 2008, 13:34)
menší zájem by u mě taky  a byl a kolik hodin nadtím člověk msí denně strávit?
a chtěl bych stručnější popis to se hraje přez maila nebo tam dostanu zprávu že mam tým pak se lognu a bude tam? smile.gif


no ta hra je dlhodoba... nemusis lognut aj tyzden a nic sa nedeje...nastavis taktiku formacie a muzstvo hra samo

hracov kupujes cez trh - mrte hracov, vzdy sa da vybrat

zalezi na tebe akym stylom budes hrat, ja napr stavam na mladych a perspektivnych hracoch, ktori u mna trenuju uz od 17 rokov a tak, cize kupujem len takych a popritom budujem zazemie ako stadion a priestory. Ale takato taktika neprinesie uspech hned na zaciatku, musis sa tomu venovat a cakat na prilezitost tongue.gif

ale da sa hrat aj tak ze kupujes len starych hracov co maju vela skusenosti a hras len na postup.. to je tiez moznost len musis neustale obmienat hracov

ale da sa selico tongue.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 9 2008 07:43am
Proc neni neco takoveho o basketu.. sad.gif
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 9 2008 07:48am
Quote (fifky-OVA @ Wed, 9 Apr 2008, 15:43)
Proc neni neco takoveho o basketu.. sad.gif


Protože Hokej > Basketball
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 9 2008 08:14am
Quote (palec @ Wed, Apr 9 2008, 01:48pm)
Protože Hokej >  Basketball


jses zblaznil palce tongue.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll