d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Držte Nám Zejtra Palce Smetáci > S Pyjerem Na To Nabíháme
1237Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 6 2008 10:44am
maturitní slohovka.. biggrin.gif už vidim jak dostanu témata ve smyslu "kdo si nechce hubu spálit musí mlčet a nebo chválit" - referát .. z toho sem blil .. to měli loni rofl.gif
takže já a Rapyjer..... doufám v trojáka biggrin.gif
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Apr 6 2008 10:45am
Quote (Sobcz @ Sun, Apr 6 2008, 04:44pm)
maturitní slohovka.. biggrin.gif už vidim jak dostanu témata ve smyslu "kdo si nechce hubu spálit musí mlčet a nebo chválit" - referát ..  z toho sem blil .. to měli loni rofl.gif
takže já a Rapyjer..... doufám v trojáka biggrin.gif


drzim palec
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Apr 6 2008 10:54am
drzim ti koule
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 6 2008 10:57am
Quote (hero_cz @ Sun, Apr 6 2008, 05:54pm)
drzim ti koule


to už dlouho ale.. biggrin.gif
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Apr 6 2008 10:58am
Tak hodně sstěstí no biggrin.gif my sme měli fajn témata takže to šlo tongue.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Apr 6 2008 11:48am
musíš dát úplatek v fg wink.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Apr 6 2008 12:12pm
Quote (Esantin @ Sun, 6 Apr 2008, 19:48)
musíš dát úplatek v fg wink.gif


lol wink.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Apr 6 2008 12:15pm
já píšu až ve středu smile.gif sad.gif držím palce
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Apr 6 2008 12:15pm
proboha ta slohovka, vzdyt tam o nic nejde smile.gif ty jsi moc emotivni biggrin.gif
Member
Posts: 25,366
Joined: Dec 27 2004
Gold: 399,657.00
Apr 6 2008 12:28pm
jj slohovka ez mod, já měl jen na těsno to stíhat v stanovenym čase, jinak np
Go Back To České a Slovenské Topic List
1237Next
Add Reply New Topic New Poll