Quote (Sobcz @ Sun, Apr 6 2008, 04:44pm)
maturitní slohovka..

už vidim jak dostanu témata ve smyslu "kdo si nechce hubu spálit musí mlčet a nebo chválit" -
referát .. z toho sem blil .. to měli loni

takže já a Rapyjer..... doufám v trojáka

drzim palec