Quote (Karbec @ Sun, 6 Apr 2008, 14:48)
speede mas hnusnej sign.. fakt..
zato ten tvůj je nádherný...
Pugy: souhlasim, ze i na Vistach se da zit, ale proc delat veci slozite kdyz jdou i jednoduse?
navic, MS si vzdycky zakladali na tom ze Win je nejvic user-friendly system a ted to spis vypada ze od toho konceptu upousti... tohle nechapu