d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Warhammer Online > :)
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Apr 5 2008 12:00pm
Chystáte se někdo hrát tuto hru?





http://pc.hrej.cz/hry/online/rpg/warhammer-online-pc/

This post was edited by ghetofu on Apr 5 2008 12:00pm
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Apr 5 2008 12:26pm
to vypada hezkÿ.. je to onlineovka? a sou to jenom bannery nebo z real hry? stejne si myslim ze to nebude sahat ani pokolena uz tolik zminovanymu lineage biggrin.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Apr 5 2008 12:34pm
JA ted hraju half life 2 episode One
celkem mazec tyvole
warhammer hraje PHU myslim
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Apr 5 2008 12:46pm
Quote (Karbec @ Sat, Apr 5 2008, 07:34pm)
JA ted hraju half life 2 episode One
celkem mazec tyvole
warhammer hraje PHU myslim


hraje? vždyť to má vyjít v řijnu tohoto roku. A očekává se že by to mohlo pokořit WoW.
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Apr 5 2008 01:29pm
v bete, sklamany sad.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Apr 5 2008 01:37pm
Quote (Nipik @ Sat, 5 Apr 2008, 19:26)
to vypada hezkÿ.. je to onlineovka? a sou to jenom bannery nebo z real hry? stejne si myslim ze to nebude sahat ani pokolena uz tolik zminovanymu lineage biggrin.gif


asi to bude onlinovka když to má v názvu wink.gif

Quote (Karbec @ Sat, 5 Apr 2008, 19:34)
JA  ted hraju half life 2 episode One
celkem mazec tyvole
warhammer hraje PHU myslim


half-life 2 Episode One? sem to dojel asi za 5h na hard

warhammer vypadá docela hezky, ale Diablo 2 4evah (by hero_cz)

This post was edited by Esantin on Apr 5 2008 01:38pm
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Apr 5 2008 02:09pm
Quote (weeble @ Sat, Apr 5 2008, 08:29pm)
v bete, sklamany sad.gif


quotnem sam seba aby som sa doplnil(sedi to lepsie ako edit)

WAR je strasne dobre prezentovany, so samotnou hrou to uz nieje take slavne.
beriem v uvahu ze je to beta, takze na bugy/malo ludi/resety serverov neberem ohlad

najviac mi zatial asi vadil uuuplne idiotsky combat, ktory je priserne nudy a jednostranny, neviem ako to chcu vyriesit bez uplneho predizajnovania combat systemu
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 5 2008 02:30pm
no jako WH je nice taky fenomén
osobně se chystam možná se zkusím přihlasit je furt eště v testovaní na free play beta verze wink.gif

co se týče strategie warhammer 40k dawn of war,winter assault, a burning crusade<nebo něják crusade se mi to pleze s wow smile.gif>
tak to je moc pěkné
kámoš začal drobet to sbírat takže to možná pak zkusíme
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Apr 5 2008 02:34pm
Quote (Lua @ Sat, Apr 5 2008, 09:30pm)
no jako WH je nice taky fenomén
osobně se chystam možná se zkusím přihlasit je furt eště v testovaní na free play beta verze wink.gif

co se týče strategie warhammer 40k dawn of war,winter assault, a burning crusade<nebo něják crusade se mi to pleze s wow smile.gif>
tak to je moc pěkné
kámoš začal drobet to sbírat takže to možná pak zkusíme


no pokial viem tak ta beta nieje open, takze nestaci iba sa prihlasit ;p

resp staci, ale musis to "vyhrat"

mal som stastie ze som trafil prvu varku beta keyov
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 5 2008 02:35pm
Quote (weeble @ Sat, Apr 5 2008, 08:34pm)
no pokial viem tak ta beta nieje open, takze nestaci iba sa prihlasit ;p

resp staci, ale musis to "vyhrat"

mal som stastie ze  som trafil prvu varku beta keyov


já to vim wink.gif je zajímá co máš za komp prostě na testy xd


lol? ty máš??... fu

This post was edited by Lua on Apr 5 2008 02:35pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll