Quote (Nipik @ Sat, 5 Apr 2008, 19:26)
to vypada hezkÿ.. je to onlineovka? a sou to jenom bannery nebo z real hry? stejne si myslim ze to nebude sahat ani pokolena uz tolik zminovanymu lineage

asi to bude onlinovka když to má v názvu

Quote (Karbec @ Sat, 5 Apr 2008, 19:34)
JA ted hraju half life 2 episode One
celkem mazec tyvole
warhammer hraje PHU myslim
half-life 2 Episode One? sem to dojel asi za 5h na hard
warhammer vypadá docela hezky, ale Diablo 2 4evah (by hero_cz)
This post was edited by Esantin on Apr 5 2008 01:38pm